Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Sluneční číslo určuje, jak vás druzí vnímají. Číslo 1 vyzařuje sílu, číslo 5 mají za blázna

Info ikona
Sluneční číslo

Chtěli byste zjistit, co z vás vyzařuje a jak působíte na ostatní? Odpověď se skrývá v numerologii. Naučte se vypočítat si sluneční číslo, které určuje, jak vás druzí vnímají. Možná vás překvapí, jak na vás nahlížejí.

Sluneční číslo určuje, jak vás druzí vnímají

Sluneční číslo v numerologii určuje, jak vás druzí vnímají. Nezaměňujte ho s životním číslem, který říká, jací ve skutečnosti jste. Sluneční číslo říká, jaký dojem děláte na druhé. Vypočítáte jej úplně jednoduše. Stačí sečíst číslice dne a měsíce narození (rok se tentokrát nezapočítává). Vždy sčítáte, dokud nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklady: Narozeniny slavíte 5. února (5.2.)

5 + 2 = 7 (vaše sluneční číslo)

Narozeniny slavíte 28. října (28.10.)
2+ 8 + 1 = 11

1 + 1 = 2 (vaše sluneční číslo)

Minulé životy dle numerologie: Odvíjí se od životního čísla. Byli jste vůdci, čarodějové, otroci či šamani?

svetzeny.cz

Sluneční číslo 1 vyzařuje sílu

Na druhé působíte jako velmi sebevědomý, soběstačný a nezávislý člověk. Lidé vás vnímají jako dravou a soutěživou osobnost. Hodíte se pro vedoucí pozice, protože jste přirozenou autoritou. Druzí vás automaticky respektují. Ostatní vědí, že máte svoji hlavu a nemá cenu vás dlouze přemlouvat. Nikdo nepochybuje o tom, že jste silná osobnost.

Sluneční číslo 2 působí jako pohodář

Na druhé působíte jako milý, laskavý, vstřícný a citlivý člověk. Vyjadřují se o vás jako o pohodáři. Někdy jim však můžete připadat i tak trochu jako snílek či duchovně založený člověk odtržený od reality. Snadno se necháte ovlivnit emocemi druhých lidí. Druzí vás vidí jako vnímavou a empatickou osobnost.

Sluneční číslo 3 vnímají lidé jako baviče

Druhým připadáte jako společenský, chytrý vtipný a bystrý člověk. Oceňují i váš smysl pro humor. Dle nich jste „veselá kopa“, která nezkazí žádnou srandu. Říkají o vás, že jste král večírků a bavič. Zároveň však o vás tvrdí, že když máte splín, zkazíte náladu i všem okolo.

Sluneční číslo 4 je autoritou pro druhé

Vytváříte dojem někoho, kdo je spolehlivý, extrémně pracovitý, důvěryhodný, čestný a loajální. Lidé vás vnímají jako člověka, který stojí nohama pevně na zemi a nerad riskuje. Občas se ostatním zdáte příliš strnulí a nepřítomní okamžikem. Pro druhé jste autoritou, dají na vaše rady a často vás žádají o pomoc.

Číslo 5 mají lidé za blázna

Číslo 5 mají lidé za blázna – ale v dobrém slova smyslu. Ostatní obdivují vaši odvahu, svobodomyslnost, ochotu riskovat a nezdolný optimismus. Vnímají vás také jako zábavného a veselého člověka. Někdy působíte koketně a dle druhých jste rádi středem pozornosti.

Horoskop: Pokud vás ovládá únava a špatná nálada, mohou za to hvězdy. Střelci i Váhy mají tento týden omluvenku

svetzeny.cz

Číslo 6 působí starostlivě

Sluneční číslo 6 působí na ostatní lidi starostlivě. Vnímají ho jako rodinný pečující typ, který má dobré srdce a s radostí se vždy o druhé postará. Říkají o vás, že jste člověk se srdcem na pravém místě. V práci o vás hovoří jako o puntičkáři a perfekcionistovi.

Číslo 7 je pro ně záhadou

Číslo 7 je pro lidi záhadou. Nevědí, co si o vás mají myslet. Připadáte jim jako do sebe uzavřený podivín, ale zároveň se jim zdáte inteligentní.

Číslo 8 působí mocně

Číslo 8 v numerologii souvisí s penězi a mocí. Pokud je vaším slunečním číslem, tak to znamená, že u druhých budíte respekt. Hodíte se pro funkci manažera či ředitele. Jste přirozenou autoritou. Lidé vám závidí vaše ambice a motivaci. Většina z nich podvědomě tuší, že je těžké se vám vyrovnat.

Číslo 9 mají lidé za citlivku

Číslo 9 mají lidé za „citlivku“. Vnímají vás jako empatického a společensky uvědomělého člověka. Zároveň vám nelze upřít, že máte charisma a pro druhé jste mimořádně atraktivní.

Zdroj: Seven Life Path

Horoskop: Co muži dle astrologie nesnášejí na ženách? Blížencům neskákejte do řeči, Pannám vadí arogance

svetzeny.cz