Přejít k hlavnímu obsahu

Vychází zářijová Marianne se slevovými kupony Dny Marianne

Nejočekávanější číslo roku je tu! Ponořte se do čtení zářijové Marianne, u které najdete kuponovou knížku Dny Marianne.

Máte rádi rozhovory se zajímavými osobnostmi? My také! A tak si v zářijové Marianne můžete přečíst rozhovor s herečkou Sarah Haváčovou, která zabrousila do spisovatelských vod a rozhodla se napsat knihu o své pouti do Fátimy. Naše šéfredaktorka Monika Mudranincová si popovídala s ikonou české pop-music Helenou Vondráčkovou a módní redaktorka Eliška Vrbová zase vyzpovídala jednu z nejznámějších českých návrhářek Kláru Nademlýnskou. V zářijové Marianne jsme nezapomněli ani na muže. Za přečtení rozhodně stojí rozhovor s hercem Davidem Švehlíkem, který si v nové komedii Přání k narozeninám zahrál roli doktora Martina Stránského, nebo rozhovor s Danielem Krejčíkem.

Mohlo by se vám líbit

Lindsay Lohan se ukázala bez make-upu. Herečku byste na ulici nepoznali

Lindsay Lohan (36) byla hvězdou světového formátu, když byla dítě a během puberty. Poté jí mediální tlak semlel a ona prožívala svou životní cestu jako jízdu na horské dráze. Už nějaký čas ale média hovoří o tom, že je konečně šťastná.
svetzeny.cz

Nedílnou součástí zářijové Marianne je kuponová knížka Dny Marianne, ve které najdete více než 800 nabídek do 3600 obchodů a e-shopů po celé České i Slovenské republice. V letošním roce proběhnou Dny Marianne od 16. do 18. září a těšit se můžete hned na sedm Marianne Lounges, kde získáte skvělé dárky jako odměnu za vaše nákupy. A pokud vám můžeme dát osobní tip, nepřehlédněte Zlaté kupony, nejvýhodnější a nejatraktivnější nabídky, které jsme pro vás osobně vybrali v redakci Marianne. Více informací o zářijových Dnech Marianne najdete na dny.marianne.cz.

Mohlo by se vám líbit

Kam zmizel a jak dnes vypadá baculatý Jake ze seriálu Dva a půl chlapa? Vypadá jako bezdomovec, ale na účtě má miliony dolarů

Kdo by si nepamatoval na roztomilý kukuč, hlášky, které odrovnaly nejednoho seriálového diváka. Řeč je o herci Angusi T. Jonesovi, známém spíš jako Jake Harper, syn Alana a Judy. Šlo o jeho zatím největší roli, kterou však měla hořkosladkou příchuť, když se o ní herec později nelichotivě vyjadřoval.
svetzeny.cz

V nové Marianne nechybí ani mnoho zajímavých témat. Iva Hadj Moussa si posvítila na páry, které tráví noc v oddělených pokojích. Je to známka odcizení, nebo prostě způsob, jak se dobře vyspat? A má to vliv na sexuální život? Silné téma si připravila autorka Hana Trojánková Biriczová, článek s názvem Jsem máma, ale bez dítěte se zaměřuje na ženy, které prožily jednu z největších bolestí na světě – přišly o nenarozené dítě. U rodinného tématu ještě zůstaneme díky Denise Proškové a jejímu článku Nejisté pouto tátů a dcer. Co dělat, když náš táta nefungoval, jak měl? A znamená to, že nás to podvědomě bude táhnout k podobným partnerům? Odpovědi najdete v zářijové Marianne.