Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na červenec 2023 pro všechna znamení: Rakům ujedou nervy, některá znamení si musí hlídat zdraví

Prožijete měsíc červenec v klidu, radosti a pohodě, nebo vás čekají nějaké nástrahy a stres? Pokud jen trochu věříte na věci mezi nebem a zemí víte, že hvězdy nelžou a astrologie pomůže leccos odhalit předem. Nahlédněte s námi do našeho zábavného horoskopu a zjistěte, co můžete očekávat a čemu se raději vyhnout..

Beran

Čeká vás úspěšné období plné pozitivních energií a budete mít i trochu pověstného štěstí. Díky Marsu v pátém domě se můžete těšit na úspěch i v těch oblastech, ve kterých se vám obvykle moc nedaří. Pomůže vám k tomu i vaše sebevědomí, odhodlání a enthusiasmus. Planeta Venuše podpoří také váš smysl pro romantiku a milostná dobrodružství, která vás mohou potkat zejména někde na cestách. Zejména nezadaní Berani se mají na co těšit. Pokud jde o zdraví, dávejte si pozor na ochranu před sluncem.

Býk

Na začátku července se vám sice nevyhnout drobné potíže a nástrahy, ale nemusíte mít obavy, vše dobře dopadne. Snažte se být pozorní a neriskovat. Vrásky na čele vám může způsobit i nesrovnalost na milostném poli. Vše je o komunikaci. Snažte se být k partnerovi upřímní a mluvte na rovinu. Vyplatí se to. Zejména na konci měsíce zaznamenáte úspěch v pracovní oblasti, kde se můžete dočkat i lepšího ohodnocení v podobě mimořádné odměny. Ostatně pokud jde obecně o peníze, můžete se těšit na příznivou situaci, která vám dovolí splnit si nejeden tajný sen.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Na ženy v těchto znameních druhé nejvíce žárlí

Ženy obecně často závidí druhým ženám. Ta s rovnými vlasy chce kudrnaté, ta s plnými rty chce úzké, tak s velkým poprsím touží po menší velikosti a mnoho dalšího. Chcete charisma, které má ta druhá, obdiv mužů a spoustu dalšího. Které ženy závidí více? Můžete to odhadnout podle znamení. Tato znamení zvěrokruhu závidí. Patříte mezi ně?
svetzeny.cz

Blíženci

Červenec vám přinese příležitost zlepšit se v mnoha oblastech vašeho života. Zejména pokud jde o duchovní růst, zaznamenáte obrovský posun. Důvěřujte, že vše, co se děje, posílá Vesmír pro vaše dobro. V popředí bude i vaše kreativita, intuice a komunikační dovednosti. Promítne se to i v pracovní rovině, kde pocítíte stabilitu a také radost z toho, co děláte. Pozor si ale dejte na finance, kde byste mohli zaznamenat ztrátu. Obezřetní buďte zejména v investování větších částek. Pokud se na to necítíte, raději se svěřte do rukou odborníků.

Rak

Tento měsíc vás může trochu zaskočit úplněk, který vychází na 3. července. Přinese rozjitřené emoce ale i obavy a trochu i nejistotu a žárlivost. Nenechte si ujet nervy, protože by to mohlo negativně a hlavně úplně zbytečně ovlivnit váš vztah. Pozor si dejte na začátku měsíce také na zdraví. O slovo se mohou přihlásit zejména bolesti zubů, hlavy ale i psychická nepohoda. Dařit se vám bude v pracovní sféře, kde máte šanci získat práci snů. Nebojte se zariskovat a pošlete životopis i tam, kde si myslíte, že nemáte šanci.

Mohlo by se vám líbit

Velký letní horoskop: Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí

Jaké bude letošní léto dle astrologie? Přečtěte si horoskop pro každé znamení zvěrokruhu. Zjistěte, co vás čeká v lásce, kariéře a vztazích. Berany čeká nejromantičtější období roku, Střelci si ho příliš neužijí, co hvězdy předpovídají vašemu znamení?
svetzeny.cz

Lev

Pozor na vaše velké ego, které se přihlásí o slovo. Zkuste ho držet na uzdě a poslouchat i názory ostatních. Dostanete i příležitost zbavit se v životě lidí, kteří vám ubírají energii a vlastně s nimi trávíte čas už jen ze zvyku. Uvědomíte si, že váš čas je to nejcennější, co můžete druhému dát. Dařit se vám bude na poli lásky, kde si budete užívat pozornost partnera. Nechte se rozmazlovat a užívejte si to, protože si to zasloužíte. Neřešte, co bylo nebo bude, žijte přítomným okamžikem. Hodně relaxujte a práce si berte jen tolik, kolik je nutné. Nic navíc, vždyť jsou prázdniny!

Panna

Milé Panny, čekají vás změny, které přinese červencové novoluní (17.7.). Může jít o změny v práci, ale i vyloučit nelze ani stěhování. V polovině měsíce se můžete potkat s někým, kdo v příštím období hodně ovlivní váš život nebo pro vás bude z nějakého důvodu důležitý. Buďte těmto tendencím otevřeni, protože vás posunou v životě o velký kus dál. Pokud jde o vztahy, projeví se vaše nedůvěra v sebe sama. Nesnižujte svou hodnotu, protože pro vašeho partnera jste stále číslem jedna. Nesnažte se vynucovat si pozornost a důkazy lásky. Jen byste se shazovali.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato znamení zvěrokruhu najdou v létě 2023 novou lásku

Pozor nezadaní! Některá znamení zvěrokruhu se už nyní mohou těšit na parádní léto. Hvězdy se na přelomu sezóny přemístí a konečně přinesou nový impuls do milostného života. Žhavé flirty, romantické rande, spousta něžností - podle horoskopu je velká šance, že se tři znamení zvěrokruhu v létě 2023 bezhlavě zamilují a najdou si na dlouhou dobu, možná navždy, novou lásku. Zkontrolujte, zda mezi vyvolené patříte i vy.
svetzeny.cz

Váhy

Zatímco úplněk 3.7. přinese úspěchy v pracovní oblasti, novoluní 17.7. pořádně otřese vašimi vztahy v rodině. Nemějte ale obavy, mraky se přeženou celkem brzy, a to díky vlivu Slunce, Venuše a Merkuru, kteří vás povedou správnou cestou. Na obzoru jsem krásné chvíle, které budou souviset s cestováním a dovolenou. Nebojte se riskovat, protože hvězdy jsou vám nakloněny. Dost možná se vám splní vaše dávné sny a podíváte se do míst, po kterých jste toužili. Pozor si ale dejte na zdraví, zejména na migrény nebo úzkosti související se stresem.

Štír

V tomto měsíci se soustřeďte na to, co je pro vás důležité zejména v pracovní oblasti. Teď totiž budete mít příležitost konečně si splnit to, po čem v hloubi duše toužíte. Vyhněte si ale zbytečným výdajům za „maličkosti“, které ale ve výsledku představují poměrně velkou částku. Naopak popřemýšlejte, jakým způsobem byste mohli svou finanční situaci vylepšit. Harmonické budou vaše vztahy, a to jak ten milostný, tak i přátelské nebo v rámci rodiny. Dejte najevo svým blízkým, jak vám na nich záleží, ocení to a potěší je to.

Mohlo by se vám líbit

Astrologie odhalila 3 nejmocnější znamení zvěrokruhu: Lev, Štír a Býk jsou ti vyvolení

Už jste se někdy setkali s člověkem a energie vás k němu přitahovala, aniž byste se o to nějakým způsobem snažili? Pokud vám to zní povědomě, buďte si jisti, že jste se setkali s někým ve znamení Lva, Štíra nebo Býka, protože to jsou podle hvězd ta nejvíc charismatická znamení.
svetzeny.cz

Střelec

Pokud hledáte inspiraci pro nové projekty, dostane se vám já teď v červenci vrchovatě. Oči mějte otevřené zejména ve dnech kolem novoluní, kdy vás nová energie doslova „nakopne“ tím správným směrem. Mars hodně ovlivní váš společenský život. Choďte mezi lidi, přijímejte pozvání na různé akce a večírky. Dobře vám bude i v komorním prostředí zahrádek a kaváren, které pro vás bude inspirující. Pozor si dávejte na zdravotní potíže spojené s močovým ústrojím zejména ledvinami, které souvisejí s vaší životní silou. Vyhněte se riziku prochladnutí.

Kozoroh

Konečně se ve vás probudí vášeň a sexuální touhy. Pokud jste si mysleli, že v této oblasti už nic většího nezažijete, teď dostanete důkaz, že to tak není a že nikdy není pozdě. Zejména nezadaní Kozorozi mohou zažít velmi vášnivý románek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Užívejte si, ale buďte ostražití, ať nepropásnete důležitou pracovní příležitost, na kterou už dlouho čekáte. Změny v pracovním týmu pro vás totiž budou znamenat povýšení. Dokažte šéfovi, že na to máte!

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejhorší léto čeká čtyři znamení. Negativní energii kolem sebe má hlavně Vodnář

Letošní léto si dle astrologie až tolik neužijí čtyři znamení zvěrokruhu. Čekají je totiž náročné výzvy, zklamání, selhání i hádky s partnerem. O která znamení se jedná a s čím se budou muset zanedlouho vypořádat?
svetzeny.cz

Vodnář

„Bouřkový“ úplněk slibuje přinést vyjasnění napjatých vztahů v práci. Nebojte se být upřímní, ale pozor na to, abyste se nenechali strhnout svými emocemi. Pokud budete něco řešit, chce to trochu nadhled a diplomacie, jedině tak si zachováte dekorum a dosáhnete svého. Dařit se vám bude v obchodech či investicích. Přemýšlíte-li nad prodejem či koupí nemovitosti, teď je vhodná doba. Koncem měsíce se věnujte sami sobě. Přepněte na autopilota a užívejte si všeho, co máte rádi.

Ryby

Ve vašem okolí je někdo, kdo po vás touží a během novoluní to dá dostatečně jasně najevo. Promyslete si dobře svou odpověď a nedávejte nikomu plané naděje. Turbulence očekávejte v kariérní oblasti, kde se vás mohou dotknout změny ve vedení či struktuře firmy. Odhoďte svoji nesmělost a ukažte, že máte ostřejší lokty. Horké letní dny využijte v největší možné míře k relaxaci. Nejlépe bude vašemu vodnímu znamení překvapivě u vody, která vám vždy dodá energii a pocit klidu. Pláž, slunce, kniha a dobrý drink.. Cítíte tu letní pohodu?    

Zdroj článku