Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 3. do 9. července: Býci budou bez energie, Kozorohům hrozí trable na cestách

První červencový týden ovládnou energie úplňku, který připadá na 3.července. Proběhne ve znamení cílevědomého a pracovitého Kozoroha, který nás povede k dokončení úkolů, co kterých se nám nechce. Projeví se náš smysl pro povinnost, která může převážit nad city. Jste zvědaví, co čeká příští týden právě na vás? Nahlédněte do našeho zábavného horoskopu.

Beran

V těchto dnech pečlivě analyzujte všechny okolnosti, než uděláte významné rozhodnutí. Opatrní buďte zejména ve finanční oblasti. Pokud můžete, odsuňte i důležitá jednání nebo návštěvy lékaře. Prostě následující týden jen projděte s tím nejlepším úmyslem prospět svému fyzickému tělu i duši. Odpočinek a nenáročné úkoly jsou přesně to, co pro vás bude to pravé.

Býk

Zejména ve druhé polovině týdne můžete pocítit únavu a nedostatek energie. Týkat se to bude zejména těch Býků, kteří v uplynulém období neuměli odpočívat. Teď máte ideální příležitost síly načerpat. Volné dny využijte k pobytu v přírodě. Prospěje vám i nocování pod širákem. Pracovní záležitosti teď nechte na vedlejší koleji a pokud se jim nevyhnete, udělejte jen to nejnutnější.

Blíženci

Vaše touha po cestování a objevování nového nabírá na obrátkách. Dovolte si vydat se za hranice svých snů. Limity jsou jen ve vaší hlavě. Poproste Vesmír o pomoc při splnění vašeho záměru. O finance mít obavy nemusíte, nedostatek mít nebudete, pokud si to vyloženě nepřipustíte. Obávat se nemusíte ani o zdraví, budete se cítit dobře jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie každého písmene vašeho jména: Co prozradí o vaší osobnosti?

Většinu lidí potěší, když slyší své jméno vyslovené nahlas. Jméno, které jste dostali při narození, se vám nemusí vždy líbit. Přesto je pro většinu lidí důležitá identifikace tímto jménem, ocenění a uznání. Podle numerologů může vaše jméno mnoho prozradit o vaší osobnosti a vašem skutečném já. Podívejte se, co prozradí to vaše.
svetzeny.cz

Rak

Ideální čas vyrazit k vodě, které vašemu vodnímu znamení vyloženě udělá dobře. Skvěle vám bude ve společnosti přátel a stejně smýšlejících lidí. Naopak se vyhnět všem, ze kterých cítíte závist nebo manipulaci. Ostražití buďte také pokud jde o kolegy. Mohli by využít vaší „letní“ nálady, kdy se vám nechce začínat nové projekty a vyfouknout vám zajímavou pracovní příležitost.

Lev

Lehněte si do stínu, pozorujte mraky a poslouchejte zvuky přírody, kam vás bude lákat energie Měsíce v úplňku. Popřemýšlejte nad tím, co můžete ještě udělat proto, abyste se cítili opravdu svobodní a šťastní. Poproste Vesmír, aby vám ve vašem záměru pomohl. Nalaďte se na svoji intuici a zbavte se ve svém životě všeho a všech, kteří vám škodí.

Panna

Pokud jste měli dosud potíže v partnerském vztahu, nyní je šance je zdárně dořešit. Naslouchejte svojí polovičce a popřemýšlejte i nad tím, co můžete zlepšit i vy sami osobně. Přemýšlíte-li, že svůj vztah posunete dál, plánování detailů bude v tuto dobu úspěšné. Vhodná konstelace je také k početí potomka.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop zdraví na měsíc červenec pro každé znamení: Berany může potkat nachlazení, Lvi budou vyčerpaní

Přichází měsíc červenec a s ním i nové výzvy pro vaše zdraví. Horoskop zdraví na tento měsíc vám poskytne přehledné vodítko a rady, které vám pomohou udržet se fit, a dá vám jasný náhled na to, co vás čeká v oblasti zdraví. Připravte se na energický a vyvážený měsíc a objevujte nové možnosti péče o sebe.
svetzeny.cz

Váhy

Zkuste držet v těchto dnech na uzdě svoji vášeň. Zejména na dovolené, kde je větší šance na letní flirt, by se vám to nemuselo vyplatit. Mohli byste se i ztrapnit. Zvažte, zda vám za takové dobrodružství stojí váš současný vztah a hlavně pověst! Úspěšní budete v pracovní oblasti, kde se vám podaří ukončit projekt, který vám už dlouho bral energii. Konečně budete mít šanci vydechnout a zaměřit se na to, co vás bude bavit víc.

Štír

Buďte opatrní na cestách. Ať už půjde o cestování autem nebo na motorce, nejprve si dobře zkontrolujte technický stav, ať vás nepřekvapí závada, která by vám mohla zkazit výlet či dovolenou. Pozornost věnujte také svému zdraví, zejména pohybovému aparátu. Klouby a záda by vás mohla bolet vůli stresu, kterému jste byli v posledních týdnech vystaveni. Pomůže vám plavání a jóga.

Střelec

Pokud se rozhodnete tento týden nikam necestovat a zůstat doma, bude vhodná konstelace pro zvelebování domácnosti nebo zahrady. Podaří se vám dotáhnout i věci, které jste dlouho odkládali, jako je například třídění šatníku, starých nepotřebných věcí, knih či hraček. Pokud je to potřeba, vymalujte nebo přestavte nábytek podle toho, jak to budete cítit.    

Mohlo by se vám líbit

Červencový tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu: Berany čeká radikální změna, Panny se budou cítit osaměle

Co vám předpovídají karty pro měsíc červenec? Tarotoskop pro každé znamení zvěrokruhu vám napoví, co vás čeká následující měsíc. Berany například čekají zásadní změny, Panny zase budou mít melancholickou náladu.
svetzeny.cz

Kozoroh

Není všechno zlato, co se třpytí. Zvažujte každou nabídku, která vám přijde ze začátku jako velmi výhodná. Pozor zejména na last minute dovolené, které se tváří jako super, ale ve skutečnosti byste se mohli dost spálit. V tomto týdnu si udělejte čas pro své blízké. Vaši pozornost budou potřebovat ti, kteří jsou tu vždy pro vás. Teď dostanete možnost jim jejich péči oplatit.

Vodnář

Projeví se vaše temná stránka. V tomto týdnu vyplave na povrch vaše povýšenost a panovačnost, kterou vytáhne ne povrch Merkur. Jistě, je dobré následovat, po čem srdce touží, ale ne za každou cenu. Mohlo by vás to stát přátelství a přízeň těch, na kterých vám ve skutečnosti záleží. Na pozoru se mějte také v práci, kde hrozí časový skluz na důležitých projektech.

Ryby

Nebojte se projevit city, které chováte k druhý lidem. Když řeknete někomu, že je pro vás důležitý a máte ho rádi, dáte tím najevo, že si ho vážíte a záleží vám na něm. Ne vždy je to z vašeho chování zřejmé. Konec týdne přinese možnost být ve společnosti, kde se budete cítit jako ryba ve vodě. Neodmítejte pozvání na grilování nebo posezení na zahrádku. Užívejte si letní dny naplno.    

 

 

Zdroj článku