Přejít k hlavnímu obsahu

Milostný horoskop na týden od 24. do 30. dubna pro každé znamení zvěrokruhu

Co vás čeká v lásce a vztazích v posledním dubnovém týdnu? Přečtěte si, co pro vás připravily hvězdy a jak se vám bude dařit v oblasti srdce.

Láska je jednou z nejdůležitějších a nejsložitějších oblastí našeho života. Každý z nás touží po tom, aby našel svou spřízněnou duši, se kterou by sdílel radosti i strasti. Ale jak víme, že jsme našli toho pravého? A jak se máme chovat v našich vztazích? Na tyto a další otázky nám mohou pomoci hvězdy a jejich vliv na naše znamení zvěrokruhu. Přečtěte si, co pro vás připravily hvězdy a jak se vám bude dařit v oblasti srdce v posledním dubnovém týdnu.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 24. – 30. dubna: Býkům přidělají vrásky finance, Raky ovládnou city a Váhy zatouží po umělecké činnosti

Postavení planet přinese v posledním dubnovém týdnu relativně klidné dny. Díky tomu budete mít dost prostoru a příležitostí věnovat se sami sobě a trochu si po energeticky náročnějším období odpočinout. Na co se můžete těšit a čeho se naopak vyvarovat? To se dozvíte v našem zábavném týdenním horoskopu.
svetzeny.cz

Býk

Býci, tento týden budete mít šanci zažít něco nového a vzrušujícího ve svém milostném životě. Možná potkáte někoho, kdo vás okouzlí svou osobností a charismatem. Nebojte se dát průchod svým citům a užívejte si každou chvíli. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem prohloubit svou důvěru a intimnost. Zkuste spolu vyrazit na romantickou večeři nebo si dopřát společnou relaxaci.

 

Blíženci

Blíženci, tento týden budete potřebovat trochu klidu a odstupu od ostatních. Možná se budete cítit unavení nebo zklamaní z nějaké situace ve vašem vztahu. Snažte se najít čas na sebe a na své koníčky. Vy, co partnera hledáte, nechte si otevřené oči i srdce. Může se stát, že narazíte na někoho, kdo vám bude velmi blízký a podobný. Nezavrhujte možnost začít nový vztah.

 

Rak

Raci, tento týden budete mít plno energie a optimismu. Budete chtít sdílet svou radost a lásku s těmi, které máte rádi. Pokud jste ve vztahu, budete si s partnerem rozumět na slovo i na pohled. Budete si navzájem oporou i inspirací. Pokud jste nezadaní, můžete se těšit na zajímavé setkání s někým, kdo vás ohromí svou inteligencí a humorem. 

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 22. do 28. dubna: Císař nastolí řád a pořádek a vy začnete jednat

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 22. do 28. dubna. Dozvíte se, kterému dni zavládne karta Císař, která sjedná pořádek a donutí vás ujasnit si vaše plány do budoucna. Také se dozvíte, který den je ideální k uzavření sňatku a kdy všechny důležité události dopadnou skvěle.
svetzeny.cz

Lev

Lvi, tento týden budete muset být trpěliví a tolerantní ve svých milostných záležitostech. Možná se dostanete do konfliktu s partnerem nebo s někým, kdo se vám líbí. Snažte se být diplomatickí a naslouchat druhé straně. Pokud stále hledáte vhodného partnera, nezoufejte si. Může se stát, že potkáte někoho, kdo vám ukáže novou perspektivu na lásku a život. Buďte odvážní a nebojte se riskovat.

 

Panna

Panny, tento týden budete mít štěstí v lásce i ve financích. Můžete očekávat příjemné překvapení nebo dárek od partnera nebo od někoho, kdo má o vás zájem. Budete si užívat společné chvíle plné romantiky a něhy. Nezadaní se mohou setkat s někým, kdo je okouzlí svou upřímností a šarmem. Nechte se unést proudem událostí a buďte spontánní.

 

Váhy

Váhy, tento týden budete mít potřebu vyvážit svůj milostný život a své ostatní zájmy. Možná se budete cítit rozpolcení mezi partnerem a prací nebo mezi dvěma možnými partnery. Snažte se najít kompromis a harmonii ve všech oblastech. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem prožít příjemné chvíle plné porozumění a spolupráce. Pokud jste bez partnera, můžete se setkat s někým, kdo vás zaujme svou elegancí a kulturou. Buďte féroví a spravedliví.

 

Štír

Štíři, tento týden budete mít silné emoce a vášně. Budete chtít projevit svou lásku a touhu partnerovi nebo někomu, kdo se vám líbí. Budete mít také schopnost přitahovat pozornost a obdiv druhých. U nezadaných je vysoká šance, ze se zapletete do nějakého milostného dobrodružství nebo aférky. Buďte opatrní a nezapomínejte na své hranice.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tři páry znamení zvěrokruhu mají nejsilnější a nejkrásnější lásku ve vesmíru. Jste ti vyvoleni?

Podle astrologie existují některá znamení zvěrokruhu, která si spolu skvěle rozumí a tvoří harmonické a šťastné vztahy. Zjistěte, která tři znamení jsou nejkompatibilnější a zda patříte mezi ně.
svetzeny.cz

Střelec

Střelci, tento týden budete mít chuť na změnu a nové zkušenosti. Možná se rozhodnete udělat něco neobvyklého nebo odvážného ve svém milostném životě. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem prozkoumat nové oblasti vaší sexuality nebo společných zájmů. Pokud jste single, můžete se seznámit s někým, kdo vás překvapí svou originalitou a exotikou. Buďte otevření a zvědaví.

 

Kozoroh

Kozorozi, tento týden budete mít potřebu upevnit své milostné vazby a zabezpečit si stabilitu a jistotu ve svém vztahu. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem prohloubit svou důvěru a oddanost. Možná také uvažujete o založení rodiny nebo o dalším kroku ve vašem společném životě. Pokud jste single, můžete se setkat s někým, kdo vás osloví svou zralostí a spolehlivostí. Buďte upřímní a loajální.

 

Vodnář

Vodnáři, tento týden budete mít potřebu sdílet své myšlenky a názory s partnerem nebo s někým, kdo se vám líbí. Budete chtít vést zajímavé a podnětné rozhovory a dozvědět se něco nového. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem objevit společné záliby nebo koníčky. Pokud jste single, můžete se seznámit s někým, kdo vás zaujme svou inteligencí a originalitou. Buďte otevření a tolerantní.

 

Ryby

Ryby, tento týden budete mít potřebu projevit svou lásku a péči partnerovi nebo někomu, kdo se vám líbí. Budete chtít být nablízku této osobě a dělat jí radost malými pozornostmi nebo dárky. Pokud jste ve vztahu, můžete s partnerem zažít krásné chvíle plné romantiky a citu. Pokud jste single, můžete se setkat s někým, kdo vás okouzlí svou citlivostí a šarmem. Buďte vnímaví a empatičtí.

Zdroj článku