Přejít k hlavnímu obsahu

Každé znamení zvěrokruhu je pod vládou jiné planety: Ovlivňuje náš každodenní život neočekávaným způsobem

Info ikona
Jaká planeta vládne vašemu znamení

Planety obecně mají v astrologické analýze velmi významnou roli. Pomáhají odhalovat specifickou energii každého znamení zvěrokruhu. Díky nim se dozvíte mnoho podstatných věcí - o lásce, zamilovanosti, nepřátelích a podobně. Planety zkrátka ovlivňují to, jak plujete životem a nabízí základní rysy, které spolu se znameními dotváří. Která je planeta vládnoucí vašemu znamení? A co vám přináší?

Jaká planeta vládne Beranům

Ohnivá planeta Mars dodává Beranům to, díky čemu jsou tak intenzivní a vášniví. Nabízí jim nespoutanou energii a pohání je k tomu, aby se vždy ujímali vedení a byli vpředu, doslova vůdci smečky. Tato planeta propůjčuje Beranům odvahu být v životě válečníkem, nabízí impulzivnost, nezměrnou aktivitu a také sílu vytvořit si život takový, jaký chtějí.

Jaká planeta vládne Býkům

Býci dostávají svou smyslnost, citlivost a romantickou povahu díky Venuši. Jako planeta lásky a krásy napomáhá Býkovi v pozemském štěstí, penězích a především v lásce, kterou prožívají. Umožňuje jim plně využívat své smysly. Býci usilují o harmonii a také o vlastním potěšení.

Jaká planeta vládne Blíženci

Merkur jako planeta je velmi všestranná a vtipná což nabízí také Blížencům. Dodávají jim dar komunikace, jsou schopni otevřít svou mysl a zpracovávat všechny informace rychleji než ostatní. Mají díky tomu zvědavou a intelektuální povahu, umí se domluvit s mnoha lidmi a dopřávají si tak nové zážitky.

Jaká planeta vládne Rakům

Vládnoucí planeta Raku je Měsíc, který je určitým světlem emocí. Ve fázi Měsíce se lidé obecně stávají intenzivnějšími a intuitivnějšími a Raci mají tedy zvýšené emocionální a empatické schopnosti. Jsou tedy velmi citliví, jemní a prožívají věci jinak, než ostatní znamení zvěrokruhu.

Připadáte si jako z jiné planety? Možná patříte mezi hvězdné duše

Pokud se někdy cítíte jako cizinci ve vlastním světě a vaše vnímání reality přesahuje běžné lidské chápání, můžete být tzv. hvězdnou duší. Přečtěte si, jaké jsou její charakteristické znaky a jaké je její poslání na Zemi. Objevte hlubší smysl své existence a možná konečně zjistíte, co stojí za vašimi nevysvětlitelnými pocity.
svetzeny.cz

Jaká planeta vládne Lvům

Vládnoucí planeta Lvů je Slunce. Je plné silné kreativity a také vitality. Nabízí velkou sílu. Dodává jim přirozenou vážnost a také smysl pro autoritu. Lvi rádi září a jsou na výsluní pozornosti, to jim nabízí právě planeta Slunce. Propůjčuje jim hrdost, nejzářivější sílu a tak není divu, že jsou Lvi rádi středem zájmu.

Jaká planeta vládne Pannám

Vládnoucí planeta Merkur nabízí Pannám analytické myšlení a snahu mít vše velmi dobře zorganizované. Nabízí Pannám vysokou schopnost disciplíny, vidět detaily tam, kde to druzí nevidí a také jim pomáhá soustředit se a být systematické. Klíčem je komunikace nebo také praktičnost, které mají díky Merkuru dostatek.

Jaká planeta vládne Váhám

Váhy mají jako svou vládnoucí planetu Venuši, která je planetou lásky a citu. Posiluje jejich touhu po harmonii a touhu po vztahu. Právě tato planeta dává Vahám přirozený tah na rovnováhu a snahu a udržet mír a klid. Zaměřují se na jednotu ne nezávislost. Venuše jim propůjčuje touhu po spojení a partnerství a Váhy umí být velmi romantické.

Jaká planeta vládne Štírům

Štírům vládnou dvě planety - Mars a Pluto. Mars je planetou vášně a Pluto zase síly a znovuzrození. Obě energie dodávají Štírům intenzitu a také touhu a hlad po nových zkušenostech. Mají nádech tajemna, milování a díky tomu jsou Štíři neodolatelní a umí druhé okouzlit.

Info ikona
Jaká planeta vládne vašemu znamení

Jaká planeta vládne Střelcům

Střelci mají jako vládnoucí planetu Jupiter, což jim zajišťuje bezstarostný a optimistický pohled na život. Jen tak něco je nerozhází, je to planeta moudrosti, která nabízí znamení zvědavost. Umí zkoumat každý kousek sebe a ostatních. Jejich hlad po vědomostech je nakažlivý. Touží dosáhnout nezávislosti a moudrosti.

Jaká planeta vládne Kozorohům

Kozorohům vládne planeta Saturn a ta znamení zvěrokruhu propůjčuje životní lekce, zodpovědnost a také ambice. Kozorozi chtějí být jedním z nejambicióznějších znamení. Jsou velmi vytrvalí a když se pro něco nadchnou, chtějí to. Jsou realističtí a praktičtí v životě, mají chladnější povahu.

Jaká planeta vládne Vodnářům

Vodnářům vládne planeta Uran což je planeta svobody a tendencí jednat na vlastní pěst. Je to planeta rebelů a nekonvenčních  lidí, kteří si jdou vlastní cestou. Není ale jedinou "vodnářskou" planetou. Tou další je Saturn, což je planeta síly. Tyto energie se mohou na první dobrou zdát odlišné, ale správné namíchání nabídne Vodnářům excentrické a dosti individuální chování. Zaměřeno na intelekt, hluboké zapojení myšlenek a filozofování je to, co jim nabízí jedinečné nápady a způsob, jak je realizovat.

Jaká planeta vládne Rybám

Vládnoucí planety Ryb je Neptun a Jupiter. Nabízí tak znamení zvěrokruhu zasněnou a nápaditou povahu. Disponují citlivostí, jsou duchovně založeny, posilují Rybám jejich touhu splnit si všechno, co chtějí. Jdou si za svými sny, jsou empatičtí a mají mnoho tvůrčích schopností.

Zdroj článku