Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Víkend plný lásky čeká pouze na vyvolená znamení zvěrokruhu. Radovat se mohou Blíženci, ale i Štíři

Info ikona
Horoskop

Víkend od 8. do 10. dubna bude žhavý pro tři znamení zvěrokruhu: Podle horoskopu je čeká vzrušující milostné dobrodružství.

Pozor pro jednotlivce a páry: Tento víkend slibuje čisté bušení srdce! Vesmír má naplánovaný vzrušující víkend lásky pro tři znamení zvěrokruhu. Nezadané čekají zajímavé flirty a nová setkání, ale ani páry si nenechají ujít příležitost a znovu objeví jiskru ve svém partnerovi. Pro tyto tři šťastlivce to budou pravděpodobně tři dny plné lásky:

1. Blíženci

Tento víkend se Blíženec musí ukázat venku! Na každém rohu na něj totiž čekají krásní lidé, kteří ho chtějí bezpodmínečně potkat a poznat. Pokud svůj šarm použije správně, mohlo by to být dokonce skvělé první rande s intenzivními pocity. Na druhou stranu, zadaní Blíženci vezmou svého milovaného na romantické rande, které mezi nimi znovu rozdmýchá lásku.

2. Panna

Tento týden jsou pro Panny nevyhnutelné tajemné intimnosti a smyslné doteky. Svobodní se rychle vrhnou do žhavého milostného dobrodružství a navzájem se zkoušejí. Ale i zadané Panny přidávají do jejich sexuálního života trochu vzrušení a zkoušejí v ložnici nové věci. Tento víkend je pro ně celý o lásce a zábavě.

3. Štír

Celý minulý týden připadal tomuto vodnímu znamení docela nudný a frustrující: lidé z Tinderu nereagují a v dohledu také není nikdo zajímavý. To se ale na začátku víkendu náhle změní: sobotní romantické setkání by mohlo vše změnit a svobodní Štíři by konečně mohli přinést do svých životů vzrušení, které nezbytně potřebují. Tak měj oči otevřené, milý Štíre!

zdroj: Horoskopy 2022

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.