Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Pozor, tři znamení zvěrokruhu se nyní zamilují do špatné osoby. Týká se to Lvů, ale i Štírů

Info ikona
Horoskop

Ale, ale, ale! Hvězdy nutí tři znamení zvěrokruhu, aby se zamilovala do nesprávné osoby. Dejte si pozor a možná nespoléhejte vždy na lásku na první pohled. Podívejte se raději dvakrát nebo pětkrát!

Pozor, drazí nezadaní: Tři znamení zvěrokruhu by se nyní neměla právě hrnout do lásky. Měsíc a Pluto jsou v kvadratuře, což způsobí, že během tranzitu 24. ledna budou emoce divoce lítat. Místo toho, abyste se drželi svých nápadů a zásad, snadno se necháte ovlivnit zbožnými přáními a kompromisy a budete mít tendenci dávat své srdce nesprávné osobě. Kdo by mohl brzy čelit dalšímu milostnému dramatu? Podle horoskopu tři znamení zvěrokruhu:

Lev

Pokud jde o lásku, Lvi většinou přesně vědí, co chtějí, a nenechají se snadno zaslepit. S tranzitem Měsíc-Pluto však najednou mají tendenci promítat do člověka vlastnosti, které ve skutečnosti nemají. Sebeklam způsobí, že se ohnivé znamení bezhlavě zamiluje. Brzy se ale ukáže, že vyvolený má sice rád znamení zvěrokruhu, sám sebe ale nemiluje.

Ryby

V Rybách přechod Měsíce a Pluta zatemňuje schopnost vidět věci jasně. To citlivému vodnímu znamení v této fázi neuvěřitelně ztěžuje rozpoznat, kdo o ně má vážný zájem a kdo ne. Pokud Ryby zaznamenají byť jen sebemenší náznak toho, že by se mohlo stát něco víc, okamžitě jsou na svůj protějšek nachytané. Citlivé znamení zvěrokruhu však rychle ztrácí iluze, když si musí uvědomit, že domnělá láska k nim necítí totéž.

Štír

Štíři se obvykle mohou vždy spolehnout na svůj vnitřní pocit, ale když je Měsíc s hvězdou Pluto, měli by se mít na pozoru. Přechod může narušit intuitivní vibrace a snadno nalákat vodní znamení na špatnou cestu lásky. Štíři budou věřit, že je jejich nový objev miluje - tím se klamou a zamilují se do nesprávné osoby.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.