Přejít k hlavnímu obsahu

Známé osobnosti bojují proti bezmoci

Barbora Poláková, Ondřej Brzobohatý, Matěj Ruppert, Tonya Graves a jiní vystoupí 25.10.2018 od 20 hodin v Pražské křižovatce na prvním charitativním koncertu spolku ALSA, z.s. Společně proti bezmoci.

Ve čtvrtek 25. října se uskuteční první charitativní koncert věnovaný pacientům s ALS . "Je to jedinečná příležitost, jak zviditelnit závažnost onemocnění ALS a zároveň podpořit pacienty a jejich rodiny,” říká Eva Baborová, výkonná ředitelka ALSA z.s.. Výtěžek z prodeje vstupenek bude použit na výjezdy mobilního týmu, na osvětu, školení a odbornou péči.

„ALS je jedna z nejhorších, ne-li nejhorší nemoc vůbec. Já jsem měl to štěstí v životě, že jsem zdravý a pokládám za povinnost pomáhat. Myslím si, že POMOC je velmi potřebná a budu i nadále tuto nadaci podporovat,“ sdělil David Kraus

Místem konání koncertu je kostel sv. Anny – prostor Pražské křižovatky ve Zlaté ulici na Praze 1. Večerem provede Libor Bouček. Začátek je v 19:00 hodin. Vstupenky v ceně od 349,-Kč do 999 Kč lze zakoupit v předprodeji sítě TICKETMASTER na www.ticketmaster.cz

Těšit se můžete na vystoupení jednotlivců, ale i unikátních dvojic - například na Ondřeje Rumla s Danielou Písařovicovou či Ondřeje Brzobohatého s Matějem Ruppertem. Program obohatí akrobatky ze skupiny Arte Levite a potěšit milým slovem přijde dlouhodobá podporovatelka Patricie Solaříková.

 

Vystoupí například Thom Artway, Daniela Písařovicová, Barbora Poláková, Ondřej Brzobohatý, David Kraus, Tonya Graves, Peter Pecha, Matěj Ruppert, Ondřej Ruml,  Peter Pecha, Kateřina Sedláková, ARTE levite, Michal Hrůza a.j. Dramaturg pořadu je známý český scénárista dramatik  Jan Drbohlav, držitel ceny Elsa 2005 za nejlepší scénář (In nomine patris), člen České i Evropské filmové a televizní akademie.