Přejít k hlavnímu obsahu

Podzim ve vašich vlasech: Nebojte se ztmavit barvu

Info ikona

Na jaře vlasy zesvětlujeme, na podzim zase ztmavujeme. Pokud patříte k těm, kteří se tmavých vlasů stále bojí, vyberte si odstín, který je jen o odstín tmavší než vaše přirozená barva. Hnědá totiž sluší každému!

Tmavá barva vlasů neznamená černá, a i když jste možná zažila situaci, kdy jste toužila po novém čokoládovém odstínu a po obarvení se dočkala tmavě hnědé až černé, doba jde kupředu a stejně tak technologie barev na vlasy. Na krabičce máte vždy uvedeno, jaký můžete očekávat barevný výsledek pro různé odstíny vlasů. Pamatujte však, že tato pravidla platí pro přirozenou barvu vlasů, nikoli vlasy předtím již barvené. Ty mohou při procesu barvení reagovat zcela odlišně, proto je vhodné provést pramínkový test. Jednak zjistíte případnou reakci pokožky na barvu, a jednak uvidíte výsledný odstín.

Tmavší barvy skvěle ladí se světlejším odstínem pleti, který na podzim všichni přirozeně máme. Odstíny do hněda skvěle zvýrazní barvu očí, a pokud přirozené líčení doplníte tmavou rtěnkou, budete vypadat božsky. Pokud jste od přírody spíše snědší typ s podtónem pleti do žluta či olivova, vsaďte na teplé čokoládové odstíny, pokud jste naopak bledulka, budou vám slušet studené kaštanové nebo tmavší odstíny blond.

Kolekce barev na vlasy Ultra Cover z řady Color Naturals Creme od Garnier nabízí tři tmavší odstíny, ze kterých si vybere téměř každá žena. Klasická hnědá, tmavá blond nebo blond, všechny v souladu s podzimním trendem ztmavování. Barvy nabízejí kromě 100 % krytí šedin také výživu vlasů při samotném barvení, díky obsahu přírodního olivového oleje, který proniká hluboko do struktury vlasů. Závěrečná péče je také obohacená o tři druhy olejů, kromě olivového ještě avokádového a karité, pro lesk a ochranu vlasů i po nabarvení.

Tyto odstíny vám budou slušet