Přejít k hlavnímu obsahu

Zmrzlinové orgie

Léto sice ještě není, ale všichni cítíme, že už se blíží, a hltáme sluneční paprsky každým pórem těla. Jenže něco by to ještě chtělo... Co asi? Určitě zmrzlinu!

Galerie: Zmrzlinové orgie

Pro sváteční chvíle a radost dětí i dospělých si můžete vyrobit roztomilý a chutný zmrzlinový pohár. Nebojte se, nebude to nic složitého. Stačí koupit jednu z letošních novinek Big Milk, a sice Big Milk Trio Neapolitana (kombinace čokoládové, jahodové a smetanovovanilkové zmrzliny). Do misky pak na sebe poskládejte tři kopečky (od každé příchutě jeden), polijte čokoládovou polevou a posypte barevným zdobením ve tvaru hvězdiček – věž s hvězdami je efektní a chutná. Vynikající jsou ovšem i novinky od dalších výrobců.

MROŽÍ JÍZDA

Zmrzliny Prima opět rozšířily oblíbenou mroží rodinku – novinkami jsou například Mrož jahodový kornout z kvalitního tvarohu a jahod od českých výrobců, Mrož Tvaroh se smetanou či luxusní pochoutka Mrož Jahody. Kdo má radši čokoládu, může zkusit Kelímek Pegas Extra čokoládová nebo Pegas Premium Chocotwist.

VOLTE PODLE NÁLADY

Novinky od Magnum vycházejí vstříc tomu, že máme v různých rozpoloženích různé chutě. Pro chvíle dobré nálady, kdy se cítíte plní energie a máte chuť si hrát, se hodí Magnum Pink s nádechem jemného koňaku. A až zatoužíte zahrát si na důstojnou a elegantní dámu s širokým duševním obzorem, dejte si Magnum Black s příchutí černého espresa.

DALŠÍ MOŽNOSTI

Pokud si chcete připravit čerstvou zmrzlinovou pochoutku doma, využijte mražené ovoce Dione Lesní směs a rozmixujte je s mlékem na báječný koktejl. Popřípadě využijte Borůvky Dione a pro změnu je rozšlehejte s tvarohem na zmrzlinový krém.

Foto: www.unilever.cz (4), www.primazmrzlina.cz (4), www.agrimex.org (2)