Přejít k hlavnímu obsahu

Život s princem Pavlem Trávníčkem nebyl vždy pohádkou: Po požití alkoholu se herec údajně měnil v jiného člověka

Snad každá žena se po shlédnutí Třech oříšků pro Popelku chtěla stát na chvíli princeznou, které by Pavel Trávníček (73) nasadil střevíček. Herec měl však dříve nehezké démony a ženy po jeho boku si spíš procházely peklem, než vysněnou pohádkou. Jakmile si princ trochu více přihnul, proměnil se v běsnícího agresora.

Kdo by do fešného prince s líbezným hlasem řekl, že se po požití alkoholu mění v násilníka. Samotný Trávníček nad těmito ‚‚pomluvami” vždy jen mávl rukou. Za vše prý mohly uražené ženy, které těžce rozdýchávaly, že je opustil. 

S princema se blbě žije

V době své největší slávy mohl mit Pavel jakoukoliv vdavek chtivou dámu. Poprvé si ho však před oltář odvedla neméně slavná Simona Stašová (68). Manželství trvalo pouhých pět let a vzhledem k tomu, že herecký rybníček je malý, začaly prosakovat různé informace. Za konec vztahu prý mohl alkohol a Pavlovo násilnické chování. „Pavel Trávníček byl princ. Já si vzala prince, vono se taky s princema hrozně blbě žije. Ale ne kvůli němu, protože život je realita. Já chtěla žít v pohádce a v pohádce se žít nedá,” vyjádřila se Simona v jednom z mála rozhovorů ohledně nevydařeného manželství. Trávníček zpětně uznal, že vztah skončil nejspíš jeho vinou, ale za těch pár let s dcerou slavné Bohdalky je vděčný a bylo to prý hezké období.

Pohádka se nekonala ani napodruhé

Druhou manželkou byla baletka Eva, s níž má Pavel syna Adama. Vztahy mezi otcem a synem však nejsou ideální a údajně se vůbec nestýkají. Manželství nemělo dlouhého trvání a herec poté skočil do vztahu s herečkou a dabérkou Helenou Dytrtovou. Ta mu porodila syna Pavla, jehož všichni známe jako zrzavého chlapečka z reklamy na kečup. Rodinná idylka se ale nekonala. Po roce se Trávníček sbalil a odešel k Olze Želenské. S prosíkem se pak po třech letech vrátil a možná chtěl vše napravit. Bohužel ani podruhé se idylka nekonala.

Mohlo by se vám líbit

Kluk z reklamy na kečup Pavel Dytrt: Jeho otcem je slavný princ, nevyhnul se šikaně

Roztomilého zrzka, který si dával hranolky jako upíří zuby si asi vybavíme všichni. Pavel Dytrt (33) se stal v devadesátkách přes noc hvězdou a malého rošťáka z reklamy na kečup jsme si zamilovali. Bohužel kvůli své barvě vlasů si prošel šikanou. A až do dvanácti let před ním maminka tajila, že jeho tatínkem je pohádkový princ, jehož především o Vánocích vídá na televizní obrazovce.
svetzeny.cz

Herec byl v hádkách nepříčetný

Dabérka si s Pavlem prožila doslova peklo a narozdíl od Stašové neměla nikdy problém mluvit o tom, co se v jejich vztahu dělo za ošklivé věci. „Několikrát jsem se musela nechat ošetřit na pohotovosti. Jakmile ho to popadlo, tak na mně rozřezal nožem dokonce i oblečení. Když se napil, choval se nepříčetně,“ řekla Dytrtová webu Doma.nova.cz s tím, že po pěti letech ji pak Trávníček vyhodil z bytu i se třemi dětmi a neměla kam jít. Podle Heleny si kdysi okouzlující princ procházel krizí středního věku a žádná sukně mu nesměla uniknout. „Myslel si, že mu ujížděl vlak, a tehdy ve čtyřiceti už stál před zrcadlem a pořád koukal, jestli tam z toho prince něco zbylo. On neměl zájem ani o jedno z dětí,” dodala Dytrtová bez servítek. 

Trávníček byl na ženy velice agresivní

Podobně se o idolu minimálně třech generací vyjadřuje také Želenská, pro kterou byl Trávníček velkým zklamáním. Láska na první pohled skončila totálním opovržením. „Hodně pil a byl velice agresivní,“ potvrdila Olga stejná slova, co její předchůdkyně a zároveň následovnice. Po požití alkoholu se z Trávníčka stávalo běsnící monstrum. Po jedné z mnoha hádek chtěl herec údajně svou milou vyhodit z okna v pátém patře. „Stačí, když o něm jen slyším, a chce se mi zvracet,“ priznala Olga upřímně webu Super.cz. 

Do čtveřice všeho dobrého

Vlak herci nakonec neujel a jakožto skoro padesátník si před oltář odvedl mladičkou, třiadvacetiletou Lucii. Byl to ale opravdu jen jakýsi záchvěv lásky a po půl roce bylo po manželství. Zatím nejdéle s Trávníčkem vydržela jeho poslední žena Monika, s níž má syna Maxmiliána. Možná herec na stará kolena seká latinu, nebo si Monika nenechá nic líbit. Každopádně jejich vztah ustál mnoho veřejně propíraných krizi, kde byl naopak Pavel v roli ‚‚oběti” - manželka ho měla podvádět. Ve společnosti však vždy vystupují jako spořádaná a milující dvojice. 

Pavel Trávníček se zklidnil až na stará kolena se čtvrtou manželkou
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku