Přejít k hlavnímu obsahu

Věk je jen číslo: Hvězdné páry, které mezi sebou mají extrémní věkové rozdíly

Tím, že je věk jen číslo, se řídí opravdu hodně párů. V dnešní době je celkem běžné, že mezi sebou mají partneři velký věkový rozdíl. Někomu to přijde normální, někomu naopak zvláštní. Pojďte se s námi podívat na slavné páry, které mezi sebou mají výrazný věkový rozdíl.

Sarah Paulson & Holland Taylor

Mezi herečkou Sarah Paulson, držitelkou cen Emmy a Zlatý Globus, a její partnerkou Holland Taylor, kterou můžete znát například ze seriálu „Dva a půl chlapa”, je věkový rozdíl 32 let. Herečky se poprvé poznaly na party již v roce 2005, avšak v té době byly obě šťastně zadané v jiných vztazích. Trvalo téměř 10 let, než se herečky znova propojily – a jelikož žijeme v digitální době, kontakt navázaly právě přes sociální sítě, kde se navzájem začaly sledovat a následně si psát. V listopadu téhož roku zveřejnila Holland fotku své nové partnerky na svém instagramovém účtu a veřejnost tak začala spekulovat, jestli spolu tyto dvě ženy opravdu tvoří pár. O měsíc později obě herečky vztah potvrdily a začaly se společně objevovat na různých akcích. Obě tvrdí, že jsou ve vztahu velmi šťastné a velký věkový rozdíl je vůbec netrápí.

Mohlo by se vám líbit

Oblíbené české herečce Evě Burešové došla trpělivost. „Udělali ze mě nevděčnou k*ávu,“ stojí v prohlášení

Evu Burešovou zná snad každý a miluje ji minimálně polovina národa. Kráska, která je oblíbenou tváří TV Prima, si ovšem tentokrát nebrala servítky. Drsná reakce přišla poté, co český web zveřejnil článek o tom, jak Burešová „útočí na televizi a stěžuje si“. Přečtěte si, jak se slavná brunetka rozčílila.
svetzeny.cz

Kris Jenner & Corey Gamble

Navzdory věkovému rozdílu, který mezi televizní osobností a podnikatelkou Kris Jenner a jejím partnerem Corey Gamblem činí celých 25 let, v sobě tito dva navzájem našli spřízněné duše. Partneři se poznali v roce 2014, kdy si Kris procházela těžkým obdobím – zrovna se totiž rozváděla se svým tehdejším manželem, nyní ženou, Caitlyn Jenner. Možná to byl ale právě Corey, který jí byl v těžké životní situaci největší oporou, a tak spolu ti dva začali randit. O rok později svůj vztah oficiálně potvrdili na Instagramu a Corey se dokonce ukázal i v televizní show, která Kris proslavila „Držte krok s Kardashians”. Ačkoliv byly nejdříve její dcery tímto vztahem nejisté, především kvůli výraznému věkovému rozdílu, partneři předčili očekávání všech ostatních a i nadále tvoří šťastný pár.

Mohlo by se vám líbit

Fanoušci se strachují o nejslavnější českou herečku Jiřinu Bohdalovou. Přiznala vážnou nemoc a další ránu osudu

Jiřina Bohdalová letos oslavila 92. narozeniny a vždy ve společnosti hýří dobrou náladou a optimismem. Přiznala bolesti zad, ovšem to nebyly ty nejděsivější momenty. Herečka prodělala vážnou nemoc a nyní se možná bude muset rozloučit se svým milovaným pořadem v televizi.
svetzeny.cz

Nicolas Cage & Riko Shibata

Herec Nicolas Cage a jeho o 31 let mladší manželka, Japonka Riko Shibata, se poznali v roce 2020 v Japonsku skrz společné přátelé. Právě, protože se poznali v tomto roce, zasáhla začátek jejich vztahu opatření proti Covidu-19. A partneři se tak po dlouhou dobu nemohli vídat. Cage v jednom rozhovoru potvrdil, že se dokonce jednalo o celých 6 měsíců. Jejich vztah ale i nadále vzkvétal, protože partneři udržovali velmi intenzivní kontakt přes telefon. A přes videohovor se také zasnoubili! Zásnubní prsten s černým diamantem pak své nastávající poslal herec skrz doručovací službu FedEx. Svatba následně proběhla na intimním obřadu v Las Vegas. Loni na podzim přivítali na světě svou první dcerku, kterou pojmenovali August Francesca.

Bohuš Matuš & Lucie

I v Čechách se najdou hvězdné páry, kde partnery dělí poměrně velký věkový rozdíl. Mezi takové páry se řadí i zpěvák Bohuš Matuš se svou manželkou Lucií, kteří mezi sebou mají celých 29 let. Vzali se přesně v den jejích 18. narozenin, kdy už společně vychovávali svou pětiměsíční dcerku Natálku. Ačkoliv pár zpočátku ve společnosti vyvolával velkou vlnu kontroverzí, partneři se od svého vztahu nenechali odradit a jejich láska dále jen vzkvétá.

Podívejte se, které další hvězdné páry mezi sebou mají extrémní věkový rozdíl
Zdroj článku