Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Lopez je single! S bývalým snoubencem vydali poslední společné prohlášení

Info ikona
Jennifer Lopez

Štěbetali si to vrabci na střeše a nyní je to holý fakt. Jennifer Lopez potvrdila spekulace o rozchodu. Pár se měsíc snažit vše urovnat, ovšem marně. Lopez je single a s ex snoubencem vydali společné prohlášení.Co v něm vzkazují?

Odložená svatba a nakonec rozchod

Před měsícem prozradil zdroj blízký Lopez, že je stále zadaná, zasnoubená a na svém vztahu pracuje se snoubecnem Alexem. „Jennifer byla připravená se vzdát, ale je šťastná, že jsou stále spolu,“ prozradil zdroj časopisu People. „Jennifer se potýká s problémy ohledně důvěry. Nyní je svatba v nedohlednu a její plánování není na pořadu dne, ale stále jsou zasnoubení.“

Rozchod přišel měsíc poté

Kráska Jennifer Lopez je opět k mání. Ačkoliv se snažila vztah se snoubencem Alexem Rodriguezem zachránit a oba přiznali, že i vyhledali pomoc. Nyní už je jasné, že ani společné chvíle při natáčení, ani rady odborníka nepomohly. Dvojice oznámila rozchod!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

„Uvědomili jsme si, že jsme lepší jako přátelé a těšíme se, že těmi i zůstaneme. Budeme i nadále spolupracovat a vzájemně se podporovat v našich společných byznysech a projektech. Přejeme jeden druhému to nejlepší, i vzájemně našim dětem. Z úcty k nim, jediný další komentář, který můžeme říci, je poděkování vám všem, kteří poslali laskavá slova a podporu.“

Měsíc bojovali o záchranu vztahu

Zpráva o jejich rozchodu přišla necelý měsíc poté, co se zjevily první zprávy a jejich rozchodu. V té době prozradili, že „pracují na svém vztahu“. Jennifer Lope a Rodriguez byli ve vztahu od roku 2017 a zasnoubeni jsou od března 2019. Kdyby se dvojice sezdala, jednalo by se o čtvrté manželství Lopez a druhé pro Rodriqueze.

Pár na této fotce už je tak nejspíš minulostí

Princ Harry dorazil do Velké Británie. Co prozradil jeho otec?

svetzeny.cz

Nejhorší slavní sousedé: Žít vedle těchto celebrit je prý peklo

svetzeny.cz