Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Lopez je single! S bývalým snoubencem vydali poslední společné prohlášení

Info ikona
Jennifer Lopez

Štěbetali si to vrabci na střeše a nyní je to holý fakt. Jennifer Lopez potvrdila spekulace o rozchodu. Pár se měsíc snažit vše urovnat, ovšem marně. Lopez je single a s ex snoubencem vydali společné prohlášení.Co v něm vzkazují?

Odložená svatba a nakonec rozchod

Před měsícem prozradil zdroj blízký Lopez, že je stále zadaná, zasnoubená a na svém vztahu pracuje se snoubecnem Alexem. „Jennifer byla připravená se vzdát, ale je šťastná, že jsou stále spolu,“ prozradil zdroj časopisu People. „Jennifer se potýká s problémy ohledně důvěry. Nyní je svatba v nedohlednu a její plánování není na pořadu dne, ale stále jsou zasnoubení.“

Rozchod přišel měsíc poté

Kráska Jennifer Lopez je opět k mání. Ačkoliv se snažila vztah se snoubencem Alexem Rodriguezem zachránit a oba přiznali, že i vyhledali pomoc. Nyní už je jasné, že ani společné chvíle při natáčení, ani rady odborníka nepomohly. Dvojice oznámila rozchod!

„Uvědomili jsme si, že jsme lepší jako přátelé a těšíme se, že těmi i zůstaneme. Budeme i nadále spolupracovat a vzájemně se podporovat v našich společných byznysech a projektech. Přejeme jeden druhému to nejlepší, i vzájemně našim dětem. Z úcty k nim, jediný další komentář, který můžeme říci, je poděkování vám všem, kteří poslali laskavá slova a podporu.“

Měsíc bojovali o záchranu vztahu

Zpráva o jejich rozchodu přišla necelý měsíc poté, co se zjevily první zprávy a jejich rozchodu. V té době prozradili, že „pracují na svém vztahu“. Jennifer Lope a Rodriguez byli ve vztahu od roku 2017 a zasnoubeni jsou od března 2019. Kdyby se dvojice sezdala, jednalo by se o čtvrté manželství Lopez a druhé pro Rodriqueze.

Pár na této fotce už je tak nejspíš minulostí

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.