Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda seriálu Ulice zhubla desítky kilo a výrazně omládla: Anežka Rusevová prozradila, jak to dokázala

Téměř všechny z nás občas trápí nějaké to kilo navíc. Ani divadelní, filmová a seriálová herečka Anežka Rusevová nebyla v tomto případě výjimkou. S kily navíc bojovala poměrně dlouhou dobu, ale téměř před rokem se jim rozhodla dát definitivní sbohem. Shodila celých 20 kilo a vypadá báječně! Jak takové proměny docílila?

Co ji motivovalo?

Anežka Rusevová se o své razantní změně sama rozepsala na svém instagramovém účtu, kde zmínila, že její motivací bylo zkrátka to, že jí její vzhled začal vadit. Podle svých slov si jednoho dne již nepřišla hezká a začala vidět to, co dříve vidět nejspíše nechtěla. „Je to skoro rok, co jsem se rozhodla, že zhubnu! Najednou to přišlo! Prostě mě ty pneumatiky na břiše začaly dost obtěžovat! Přestala jsem se cítit hezky a začala vidět, co jsem dřív vidět asi nechtěla. Vždycky jsem byla holka “krev a mlíko”, ale najednou už tomu tak dávno nebylo… Najednou jsem se ocitla v kategorii “michelin neboli mišelín”. A také jsem si uvědomila, že když s tím něco neudělám teď, za 10 let to půjde ještě hůř!”, píše na svém instagramu Rusevová. Sama se také netají tím, že její inspirací byli kolegové ze seriálu Ulice, Jan Řezníček a Václav Svoboda, kteří, stejně jako Anežka, bojují s nadváhou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Jídelníček podle Rebel Wilson, která zhubla během roku více než 30 kilo. Sklenka vína povolena

Rebel Wilson proslula svojí rolí „tlusté legrační dívky“, ale v roce 2020 se rozhodla, že si udělá „Rok zdraví“. Díky dietě, která se nazývá Mayrova dieta, se jí podařilo během roku zhubnout více než 30 kilogramů a její vzhled se radikálně proměnil. Přečtěte si tajemství jejího úspěchu v hubnutí a zjistěte, jaký byl její jídelníček.
svetzeny.cz

Správná strava je klíčová

Anežka věděla, že cesta k vysněné postavě nebude jednoduchá. Proto se svěřila do rukou odborníka, konkrétně se jednalo o nutriční poradkyni Hanku Ondrušovou, které v průběhu své cesty bezmezně důvěřovala. „Ano, začátek, jako všechny začátky, byl těžký. Ale s Hančiným citlivým vedením a motivací jsem to zvládla a překonala!

Udělala jsem si z hubnutí takový “projekt”. Pochopila jsem, že toho musím v hlavě hodně přenastavit a on to pak pochopil i můj metabolismus! Šikovnej. Tedy takhle, já se mu omlouvám za ty hektolitry coca-coly, mekáče a tisíce rohlíků… Myslela jsem si, že zhubnu třeba 5 kilo a budu ráda! (Znám se, ne?!) Jenže já když se na druhou stranu do něčeho pustím…Najednou to šlo samo!”, říká hvězda Ulice a dodává „Dieta je na nízkosacharidové bázi. Podstatné je, že jídelníček vám na míru a dle vašich potřeb sestaví nutriční poradce a provází vás po celou cestu! Dnes už vím, že těch 20 kilo nikdy zpátky přibrat nechci. Už ne. A to je můj cíl! Mám pocit, jako bych s těmi 20-ti ztracenými kily omládla o 20 let!  (nojono, vrásky a šediny asi nezastavím, ale kašlu na ně!) PS: Vždy je dobré se o hubnutí poradit a zjistit, co vaše tělo potřebuje! Co funguje mě nemusí fungovat u vás! PPS: Nejsem dokonalá a jsem člověk chybující. Jasně, že si dám pizzu, když na ni mám chuť!”

Na to, jak Anežka Rusevová zvládla svůj boj s nadváhou a jak skvěle nyní vypadá, se podívejte v naší galerii.

Anežka Rusevová před a po
Zdroj článku