Přejít k hlavnímu obsahu

Obohaťte svůj podzim a udělejte si radost něčím novým

Info ikona
nakupování

Podzimní měsíce a s nimi spojené pochmurnější počasí nás nutí více odpočívat, takže bychom měli být klidnější a mít více prostoru na přemýšlení a plánování. Dopřejte si něco speciálního, co vám zpříjemní každodenní život. Datart na toto období připravil speciální slevové akce, které se do konce roku nebudou opakovat!

Limitovaná nabídka

Jde o týden slev, ve kterém můžete velmi výhodně pořídit to, po čem už delší dobu pokukujete. Jsou pro vás slevové akce pouhé lákadlo? Do určité míry to tak všeobecně je, ale určitě jde zároveň o skvělou příležitost, jak získat produkty za mnohem nižší ceny. Zároveň můžete díky slevám objevit i zboží, které by vás za normálních okolností minulo. A to nemluvíme o tom, že právě ve slevách můžete narazit na špičkové produkty, které byly v běžných dnech mimo vaši cenovou hladinu. 

Info ikona
nakupování

O něco hezčí podzim

Ať už sníte o tom, jak si ráno dopřejete dokonalou kávu z nového kávovaru, nebo si večer užíváte oblíbený film v dokonalé obrazové a zvukové kvalitě, DATART je tady pro vás. Od špičkových kuchyňských spotřebičů, přes moderní audiovizuální techniku, až po produkty na péči o tělo, nabídka je tak široká, že v ní každý najde to své. A protože o sobě podzim pomalu dává vědět, uvařte si velký hrnek vašeho oblíbeného čaje, nachystejte si heboučkou deku, udělejte si pohodlí a místo ovladače od televize vezměte do rukou jednu skvělou příležitost. O čem je řeč? Přece o DATART nákupech! Oblíbená akce přináší až 30% slevy na opravdu širokou nabídku kategorií.

Změna v kuchyni

Toužíte po novém vybavení do kuchyně, protože se vám už nechce trávit u plotny více času, než je nezbytně nutné? Vaření i pečení je zábavnější, když máte k dispozici moderní spotřebiče, které vám zjednoduší práci. Jestli už dlouho sníte o nové horkovzdušné troubě, varné desce nebo digestoři, omrkněte modely zapojené do akce. Uvidíte, že s takovými pomocníky si budete každou minutu v kuchyni užívat. 

Info ikona
nakupování online

Filmový večer

Dobroty už voní z kuchyně a teď nastává čas na relax. Ať už patříte mezi fanoušky filmů, seriálů, nebo reality shows, i vás potěšíme. Kvalitní zábavu můžete mít na programu každý den díky nové televizi. Aby byl váš zážitek ještě mocnější, můžete ji doplnit o soundbary, které vytvoří perfektní zvukové kulisy a vy se tak ještě více do filmu vžijete a skutečně si odpočinete od všedních starostí. Po filmovém večeru si nezapomeňte dopřát čas pro sebe – výhodně teď pořídíte také produkty z péče o tělo.  

Info ikona
výběr pračky

Odborná pomoc při výběru

A co když máte pocit, že si něco zasloužíte, ale nevíte přesně co? Nechte se inspirovat online na DATART.cz/datart-nakupy nebo zavítejte do kamenné prodejny. Elektrospecialisté vám rádi pomohou s výběrem a představí vám ty nejlepší novinky. Výhodné DATART nákupy budou probíhat od 16. do 22. 10. 2023. 

Měření