Přejít k hlavnímu obsahu

Mají to krásné ženy v životě těžší? Půvabnou modelku kamarádka vyškrtla ze svatby, protože jí to jako družičce až příliš slušelo

Mají to krásné ženy v životě těžší? Příběh atraktivní německé modelky Aleny Yildiz vás přesvědčí o tom, že v některých ohledech zcela určitě ano. Kvůli svému půvabu byla vyškrtnuta ze seznamu svatebních hostů a ještě přišla o kamarádku.

Krásné ženy to mají v životě těžší

O tom, zda to mají krásné ženy v životě těžší, či nikoliv, se vedou nekonečné debaty. Německá modelka Alena Yildiz poukázala na stinné stránky života atraktivních žen. Jednadvacetiletá Alena Yildiz z Heidelbergu se velmi těšila, až se stane jednou z družiček na svatbě své blízké kamarádky. Bohužel k tomu nikdy nedošlo. Proč se nakonec svatby své blízké kamarádky nedočkala, vysvětlila modelka na svém TikTok účtu, kde ji sleduje více jak 170 000 fanoušků.

Mohlo by se vám líbit

Drama a nedůvěra: Co dalšího muži ve vztahu nesnášejí nejvíce?

Dost mužů se bojí vážných vztahů, i když třeba někoho hluboce milují. Některé děsí závazek, který spolu se vztahem přichází. Když už ale překonají svoje počáteční obavy ze vztahu, očekávají ve vztahu určité věci a některé naopak nesnášejí. Které věci nesnášejí nejvíce?
svetzeny.cz

K videu zveřejněném 13. prosince, které má nyní více jak 10 milionů zhlédnutí, modelka napsala: „Moje blízká kamarádka mě nepozvala na svou svatbu, protože se domnívala, že vypadám až příliš dobře v šatech, které mi vybrala.“ Následně ve videu modelka ukázala ony skvostné šaty. Nutno podotknout, že v této třpytivé róbě by za princeznu byla každá žena. Alena Yildiz si tedy alespoň v šatech udělala pár pěkných fotek.

Jako jediná byla vyškrtnuta ze seznamu svatebních hostů

Alena Yildiz neměla být jedinou družičkou na svatbě, kromě ní se mělo účastnit ještě dalších pět družiček. Ty o své místo nakonec nepřišly, nevěsta se rozhodla ze seznamu hostů vyškrtnout pouze Alenu. Všem družičkám nevěsta vybrala velmi výrazné a a extravagantní šaty. Pro Alenu vybrala úzké béžové šaty s výstřihem, ve kterých perfektně vynikla její štíhlá postava. Zdobené byly stříbrnými a modrými kamínky, které lemovaly i velmi hluboký výstřih šatů. Avšak šaty nevěsta družičkám nefinancovala, každá z žen si musela šaty zaplatit sama. Nebyla to žádná levná záležitost, konkrétně Aleniny šaty s rozparkem vyšly na 1200 eur. Alena přesto neprotestovala a šaty zakoupila. Těsně před svatbou pak poslala nevěstě video, ve kterém nadšeně ukazuje, jak jí šaty sluší. Nevěsta však její nadšení nesdílela. Následoval telefonát, ve kterém vyjádřila obavy z toho, že Alena bude v šatech na svatbě poutat až příliš pozornosti. Přitom to byla právě nevěsta, kdo tyto šaty vybral. Z telefonátu bylo dle Aleny patrné, že je nevěsta vzteky bez sebe.

Mohlo by se vám líbit

Hněv ovlivňuje játra: Poznejte, jak ovlivňují další emoce jiné orgány a jak si pomoci zpět ke zdraví a rovnováze díky správnému jídlu

Například takový stres může zhoršit jakýkoliv symptom nebo nemoc vašeho těla. Je to však opravdu stres nebo spíše strach? Pokud se zaměříte hlouběji na vaše emoce a správně je identifikujete, můžete tak pomocí správného výběru jídla dojít zpět ke zdraví a duševní rovnováze.
svetzeny.cz

Ženy se pohádaly, protože Alena nevěstě sdělila, že ona si tyto poutavé šaty přeci nevybrala. Nakonec situace dopadla nejhůře, jak mohla. Nevěsta nerozdýchala, že Alena v šatech vypadá naprosto úchvatně, a rozhodla se tedy, že Alenu na svou svatbu raději nepozve. Půvabnou modelku Alenu celá situace velmi mrzí. „Mluvili jsme o její svatbě celé roky. Byla jsem tak šťastná, že si moje kamarádka konečně vezme lásku svého života a já to budu moci oslavit s ní,“ uvedla Alena Yildiz. Prozradila také, že nevěsta se jí ozvala poté, co viděla její video na TikToku. Rozhodně se jí však nehodlala omluvit. Opět se akorát pohádaly. Alena Yildiz uznává, že nevěsty mají právo vznášet požadavky, ale jedním dechem dodává, že žárlivost je toxická vlastnost, které by se měli lidé snažit vyvarovat. „Krása jiných žen nenechá tu vaši zblednout. Přála bych si, aby to pochopilo více lidí a byli sebevědomí,“ uzavírá Alena Yildiz.

Zdroj: Insider

Mohlo by se vám líbit

Nejhorší dárky k Vánocům: Češi nechtějí pod stromečkem nalézt mopy a roušky. Co dalšího rozhodně nikomu nedávat?

Tipnete si, jaké věci považují Češi za nejhorší vánoční dárky? Výsledky průzkumu vás možná překvapí. Na seznamu nechtěných dárků se nachází úklidové prostředky i roušky. Co dalšího byste rozhodně nikomu pod stromeček dávat neměli?
svetzeny.cz