Léčivé dárečky: 4 tipy

1. Konopí pro každého

Na zvýhodněném vánočním balíčku konopných přípravků ušetříte až 40 % z původní ceny. Konopí s úspěchem přispívá prevenci i léčbě širokého okruhu potíží – proto je i dárkové balení velmi všestranné, takže určitě nešlápnete vedle, ať už obdarujete kteréhokoli člena rodiny. Menší dárkový vánoční balíček obsahuje Cannol (masáže, koupele, vlasy), Dolorcann (svaly, klouby, šlachy, záda), Balcann (kůže, hojení), Lipsticann (rty). Větší pak navíc ještě Cremcann (pleť, vrásky). Koupíte na www.annabis.cz.

2. Osvědčený čajovník australský

Dárková sada Tea Tree Oil obsahuje tři produkty s vysoce kvalitním olejem z čajovníku australského, známým pro své výborné dezinfekční a antiseptické účinky. V dárkové sadě najdete čistý Tea Tree Oil, tedy univerzální lékárničku v lahvičce, krém na obličej – s čisticími, zklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku – a sprej na nohy, který je výborný při nadměrném pocení a zápachu chodidel. Koupíte na www.drpopov.cz.

3. Něco na klouby + meteobudík zdarma

Ideální pro ty z vašich blízkých, kteří předpovídají počasí podle bolesti v kloubech. Kloubní přípravek Mobilin (Omega Pharma), který podporuje odolnost chrupavky, přispěje ke zmírnění problémů. A aby jim pak nechyběla možnost odhadovat počasí, v limitovaném vánočním dárkovém balení dostanou zdarma meteobudík. Koupíte v lékárnách.

4. Na žíly + podkolenky zdarma

K nejčastějším civilizačním chorobám patří žilní problémy. Trpí jimi zhruba každý osmý člověk na světě. Týká-li se to i někoho z vašich blízkých, potěšte je výživovým doplňkem Mobivenal, který napomáhá snižovat pocit těžkých nohou a přispívá k dobré cirkulaci krve v drobných cévách. Speciální vánoční dárkové balení Mobivenalu doplňují jako bonus kompresní podkolenky od společnosti Maxis. Koupíte v lékárnách.

Foto: Depositphotos (1), archiv firem (4)

@svetzeny