Přejít k hlavnímu obsahu

Avon pochod – 100% naděje

Ze solidarity k lidem postiženým povodněmi i kvůli bezpečnosti účastníků byl termín populárního Avon Pochodu proti rakovině odložen na druhou zářijovou neděli.

Galerie: Avon pochod – 100% naděje

Motto letošního pochodu, při němž se Praha už tradičně „převlékne do růžové“, je stručné, ale výstižné: 100% naděje. Startuje se v neděli 8. září ve 12 hodin na Staroměstském náměstí v Praze. Zde budou i ambasadorky z řad populárních osobností, jež tím chtějí dodat odvahu nemocným ženám i jejich rodinám. Cíl je v pražských Žlutých lázních, které se vzpamatovávají z následků ničivé povodně. Tam vystoupí Monika Absolonová, Tonya Graves, David Deyl a skupina MIG 21. Při slavnostním vypouštění balonků pak zazní nová hymna Avon Pochodu Budu tu stát. Jestli máte raději svižnější aktivity než „pouhý“ pochod, využijte nabídky herečky a propagátorky běhu Ivy Pazderkové. Ta se v 9.30 postaví ve Žlutých lázních na start běhu na Staroměstské náměstí, odkud pak celou trasu absolvuje znovu „normální“ chůzí – zve všechny zájemce, ať se k ní přidají.

Vstupenkou na Avon Pochod je Tričko proti rakovině prsu (dámské či pánské), které koupíte u prodejních partnerů Avonu a na www.zdravaprsa.cz. K zahnání žízně vám partner Pochodu Horský pramen nabízí vodu ve speciálních lahvích, které se mohou stát hezkým suvenýrem na památku.

Foto: Avon/www.zdravaprsa.cz (4)