Přejít k hlavnímu obsahu

VYHRAJTE neinvazivní liposukci za 7000 Kč!

Chcete zatočit se špíčky na břiše nebo zeštíhlit oblast stehen či boků? Soutěžte s námi o liposukci zdarma! Stačí, když vyplníte jednoduchý formulář.

Zázrak jménem CoolTech

Zeštíhlit v partii, se kterou nejste spokojena, odteď můžete i bez námahy, bolesti a jakékoli rekonvalescence – navíc velmi šetrně a efektivně. Zákrok, který s námi můžete vyhrát, se nazývá kryolipolýza CoolTech. Jedná se o neinvazivní liposukční metodu, kterou nově nabízí klinika plastické chirurgie a estetické dermatologie MEDICOM Clinic.

Jak procedura probíhá?

Přístroj CoolTech nasaje povrchový tuk ve vámi zvolené partii a zmrazí ho na teplotu -8 °C. Po dobu dalších sedmdesáti minut tedy pohodlně ležíte na lůžku, relaxujete a hlavice při tom mrazí vaše faldíky. Při ošetření necítíte žádnou bolest, maximálně jen mírný tlak v ošetřované oblasti. Cena jednoho ošetření činí 7000 Kč a k zeštíhlení stačí i jediná terapie. Výsledky zákroku na sebe nenechají dlouho čekat. První známky zeštíhlení na sobě vypozorujete už po dvou týdnech, přičemž největšího rozdílu se dočkáte zhruba po dvou měsících.

Jak soutěžit?

Níže najdete soutěžní otázku se třemi možnými odpověďmi. Vyberte tu správnou a vyplňte formulář. Soutěž probíhá od 18. 3. 2016 do 1. 4. 2016. Poté na našem Facebooku vyhlásíme výherce, tak ho nezapomeňte sledovat!

Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Monika Sikorová z Frýdku-Místku. Gratulujeme!