Přejít k hlavnímu obsahu

Nalaďte se výhrou dárkového balíčku Palmolive Naturals!

Čistota a pocit svěžesti jsou pro nás důležité za všech okolností – pomáhají nám cítit se uvolněně, sebevědomě a být plné energie. Věrnými spojenci pro svěží náladu jsou sprchové gely Palmolive. Stačí se rozhodnout, zda být svůdná a energická, nebo raději něžná a uvolněná. V každém případě budou vůně Palmolive hýčkat vaše skutečné já…

Se značkou Palmolive si vybere každý – nabízí sprchové gely, pěny do koupele, šampony, tekutá či tuhá mýdla. Záležet přitom bude jen na vás, zda dáte přednost novinkové řadě sprchových gelů a pěn do koupele Palmolive Aroma Sensations, která nabízí jedinečnou variantu pro každou z vašich nálad – sedm různých variant pro sedm dní v týdnu. Nebo zda se chcete nechat opečovávat 100% přírodními extrakty, které nabízí řada Palmolive Naturals, kterou nyní obohatila novinka Primrose & Jasmine s pupalkovým olejem s výtažky jasmínu.

Najděte si svou oblíbenou vůni a buďte svá díky jedinečné péči Palmolive. Jemné složení sprchových gelů Palmolive se 100% přírodními extrakty a esenciálními oleji se postará o přírodní hydrataci a hebkost vaší pokožky. Vůně Palmolive obohatí váš den o harmonický okamžik a potřebnou dávku odpočinku.

Dárkový balíček Palmolive Naturals Almond milk vás zahalí do nezapomenutelného mandlového opojení.

Otázka: Která řada Palmolive obsahuje výtažky 100% přírodního původu z mandlí?

  1. Palmolive Ayurituals Joyous
  2. Palmolive Naturals Delicate Care Almond Milk
  3. Palmolive Mediterranean Moments Argan Oil
Správnou odpověď hledejte na stránkách www.colgate.cz. Odpovědi zasílejte na email [email protected]. Do předmětu uveďte heslo "Soutěžím s Palmolive". Vyhrává každá 25 odpověď. Celkem rozdáváme 25 balíčků Palmolive.