Přejít k hlavnímu obsahu

Přivítejte jaro netradičně! Novým šperkem

Šperky jsou fantastickými pomocníky při vytváření stylových outfitů. Podívejte se, jaké jsou nejnovější trendy!

Američanka Abby Brothers, obklopená velkými jarními květy vystřiženými z papíru, vyjadřuje svou lásku k přírodě v nejnovější kampani PANDORA, která bude zaměřena na kouzlo přírody.

Abby horlivě podporuje ekologické aktivity, organizuje charitativní akce a produkuje i režíruje dokumentární filmy o ochraně přírody. Matku Zemi uvádí jako svou nejoblíbenější umělkyni a výrazy „recyklované, znovu použité a využité k novému účelu" charakterizuje svůj oblíbený trend pro nadcházející jaro.

CO NÁS V SEZONĚ ČEKÁ:

1. Abstraktní motýlí křídla

Půvab motýla v letu je umělecky znázorněn ručně dohotoveným prstenem s významem a náhrdelníkem s přívěskem. Grafické siluety vyřezané ze sterlingového stříbra a zdobené kubickými zirkoniemi umocňují půvab a pohyb motýlích křídel.

spr3

2. Okouzlující sedmikrásky

Půvabná sedmikráska je na sérii přívěsků ze sterlingového stříbra, kombinovatelných prstenů a peckových náušnic se zářivými kubickými zirkoniemi zachycena jako samostatná skulptura, nebo louka plná divokých květů.

spr1

3. Kytice

Kytice ručně zdobených, bíle glazurovaných sedmikrásek ozdobených průzračnými kubickými zirkoniemi na prstenu ze sterlingového stříbra je dokonalým ztělesněním krásy.

spr2                                

Osobní šperky

Abbyin nejoblíbenější šperk vypráví příběh jejího života: „Mám indiánský ceremoniální náramek na kotník, který patří naší rodině od nepaměti. Při tanci vydává neuvěřitelně krásný zvuk a dříve sloužil k zahánění zlých duchů," sděluje. Abby je velká fanynka prstenů, kterých si každý den navlékne na prsty alespoň deset, a k tomu občas přidá náramek.

                                          Abby_copy_copy_copy