Přejít k hlavnímu obsahu

BELLISSIMA REVOLUTION: SPLNÍ VAŠE PŘÁNÍ

Poznejte, jak získat snadno a rychle vzhled modelky s revoluční žehličkou na vlasy Bellissima Revolution!

Automatická rotační kulmo-žehlička na vlasy Bellissima nové generace, Vám nabízí jistotu, jak dosáhnout půvabu, po kterém jste vždy toužila. Využijte nejjednodušším a nejrychlejším způsobem plnou rozmanitost Vašich vlasů. Vykročte vpřed, vstříc půvabu a nové zkušenosti s technologií Revolution. Bez ohledu na typ vlasů si můžete být jistá, že dosáhnete požadovaného stylu pomocí několika jednoduchých kroků. Chcete mít vlasy spíše hladké, kudrnaté, nebo vlnité? Vyslovte přání, Bellissima Revolution se o vše postará.

Splní Vaše představy!

Snimek_obrazovky_2015-02-06_v_13.27.39Objevte způsob, jak dosáhnout jakéhokoliv účesu díky inovativní technologii s automatickým otáčením. Bellissima Revolution pomůže vytvořit účes dle Vašeho přání, odlišný styl pro každý den.

Žehlička na vlasy Bellissima Revolution je odpověď, jak vytvořit snadno a rychle styl jedné ze stovky žen, které žijí ve Vaší fantazii, ve Vašem srdci, ve Vašem světě. Buďte každý den jinou ženou a hrajte si s účesem podle nálady.

Srdcem Bellissima Revolution je automaticky rotující vyhřívaný válec, který dynamicky hladí vlasy pro dosažení požadovaného stylu jediným pohybem. Použití je snadné: stačí vložit pramen vlasů a obousměrný rotační pohyb válce vlasy modeluje, zatímco teplo zpevňuje jejich tvar. Vrstva Gloss Ceramic Coating zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla pro maximální ochranu Vašich vlasů, dodává lesk a eliminuje jejich krepatění.

Ještě nikdy nebylo snažší a rychlejší vytvořit požadovaný styl účesu, než se žehličkou na vlasy Bellissima Revolution. Mění Váš vzhled pro každý den. Vlnité vlasy, objemné, hladké, jak si přejete..

Více informací na http://www.bellissima.imetec.com/cz/home.php

Snimek_obrazovky_2015-02-06_v_13.27.15Snimek_obrazovky_2015-02-06_v_13.27.51