Přejít k hlavnímu obsahu

Tip na víkend: 3 místa, která naprosto okouzlí vaše děti

Udělejte svým nejmenším radost a naplánujte společný víkend přesně podle jejich gusta.

1. Pohádkové hračkářství

Vzpomínáte si na scénu v Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, ve které se Kevin ocitne v naprosto kouzelném hračkářství? Takhle nějak to vypadá v pražském Hamleys, kde si vaši malí mohou vybrat svůj narozeninový dárek a zažít spoustu další zábavy. Kromě klasického prodeje tu totiž najdete spoustu atrakcí a také se tu pořádají různé akce, při kterých si děti vyhrají. Celý program a další info najdete zde.

2. Největší trampolína

Zvláště rodičům s hyperaktivními dětmi přijde vhod každá činnost, která jejich zlobidla pořádně unaví. Chcete-li si odpočinout, vezměte děti do Duhového parku ve středočeské Třebovli. Najdete tam zorbingový válec, spoustu nových skládaček a nové nafukovací atrakce, a hlavně tu největší trampolínu v České republice. Pro více info včetně cen za vstupenky klikněte sem.

3. Chytrá zábava

Přímo v centru města Hronov stojí interaktivní muzeum Pod čepicí. Vaše malé einsteiny tu čekají výstavy s doprovodnými programy zaměřené na smyslové vnímání, zázraky přírodních jevů, důvtip různých vynálezů a kreativní tvorbu. Zde zjistíte, jaké worskhopy a představení se chystají v brzké době.

Tip redakce: Až nebudete vědět, kudy z nudy, mrkněte na portál Kam s dětmi. Najdete na něm mapu České republiky spolu se seznamy různých akcí, výstav, muzeí či zoo.