Přejít k hlavnímu obsahu

I malá dovolená se počítá. Vydejte se na prodloužený víkend do Budapešti

Zkraťte si pracovní týden, načerpejte sílu a vydejte se za zážitky. Oáza klidu a studnice dobrodružství zároveň na vás čeká jen asi pět hodin jízdy autem od Prahy.

Cestování po zapomenutých krásách Evropy zažívá renesanci. Vydejte se prozkoumat Budapešť. Její nádherné scenérie vás pravděpodobně chytnou u srdce tak moc, že vaše návštěva určitě nebude tou jedinou. A co teprve až na vaše smysly zaútočí všechny její skvělé chutě?

Dominanta Maďarska byla dlouhou dobu zapomenutá. Zbytečně. Toto krásné město na březích Dunaje má rozhodně co nabídnout. Mnoho turistů sem jezdí obdivobvat úchvatné památky. Nachází se tu například nejstarší linka metra v Evropě i desítky krásných mostů. Z historického jádra rozhodně doporučujeme vidět Margaret Island, citadelu na vrchu Gellért se sochou Svobody, parlament, Řetězový most, i Rybářskou baštu s chrámem sv. Matyáše.

A co potom?

Nasyceni nejen novýmim poznatky, ale místní kuchyní pak můžete zbytek své návštěvy relaxovat. Budapešťje městem vyhlášeným lázeňstvím. Právě tady si můžete vychutnat super masáže nebo saunové ceremoniály. No a pokud s sebou vezmete i děti, popřípadě manžela dobrodruha, můžete se těšit na spoustu legrace přímo ve vodě v obrovském zábavním vodním parku. Přespat pak můžete přímo v Aquaworld Resort Budapest, který vám vše výše zmíněné nabídne v exklusivním balíčku za zvýhodněnou cenu.

aqua world

 

Využijte akci

Prohlídka města, wellness a návštěva zážitkového koupaliště je nyní v rámci jednoho pobytu!Rezervujte si již teďspeciální nabídku za cenu pouhých 77 €  osoba/noc  a to přímo tady. Platná je až do 31. 08. 2017