Přejít k hlavnímu obsahu

Top 10 dárků, které potěší muže

Top 10 dárků, které potěší muže

Pro kamarádku, sestru nebo mámu vybereme dárek víceméně bez problémů. U mužů si ale zavaříme hlavu. Zvlášť, když chceme něco originálního a neotřelého.

Galerie: Top 10 dárků, které potěší muže

Parfém nebo košile jsou sice sázkou na jistotu, ale bude z toho obdarovaný skutečně překvapený, když už podobný balíček dostal minulý rok? Neštěstí v tom nejsme samy. Celá naše redakční flotila se spojila, provedla důkladný monitoring toho, co ke právě v obchodech k mání a přinesla vám 10 tipů, kterými byste se měli trefit i do vkusu náročného jedince. 

Šperky mnoho mužů nenosí, zato hodinkami nepohrdne žádný. Podívejte se po nějaké stylové časomíře, která bude natolik variabilní, že hodinky budou vypadat skvěle ke košili i volnočasovému outfitu. Nám se například líbí ty od značky KOMONO. Stylové, neotřelé a zároveň s kapkou vtipu jsou i dárky ze stáje BeWooden. Určitě v rodině najdete muže, kterému udělá radost dřevěný motýlek. K "povinné pánské výbavě" pak patří i menžetové knoflíčky. Nám zaujaly ty s iniciálou nebo jménem. 

Pokud chcete jen drobnost, ponožky jsou naprostý evergreen. Ty od Happy Socks zaujmou nápadem. Střídmější a velmi hezké je pak balení čtyř párů od Tommy Hilfiger. No a takový voucher na pánský střih a péči v Barber shopu, také určitě potěší.