Přejít k hlavnímu obsahu

Máte chuť na jarní výlet? Namiřte si to do Budapešti.

budapest

Maďarské hlavní město mají mnozí spojené s lázeňstvím. Návštěvu ozdravných procedur si ale nechte na zimní měsíce. Se sluncem v zádech se raději vydejte na toulky po těch nejkrásnějších památkách a svůj výlet zakončete dováděním v jednom z největších vodních říší Aquaworld.

Není to daleko, mají tu skvělé víno a nic nepřekoná obrovský langoš, který si můžete dát v půlce výpravy za památkami. Město, kterému vévodí krásné vody Dunaje, je pro mnoho turistů obrovským překvapením. Za návštěvu rozhodně stojí nejstarší linka metra v Evropě. Fascinováni ale budete i nad zemí. Budapešť je totiž protkána řadou impozantních mostů. 

Rozhodně doporučujeme vydat se i na Margaret Island, ostrov uprostřed Dunaje kde se nachází obdoba naíé slavné fontány. Tato je ale ještě o trochu větší, hraje více barvami a díky tomu je vidět i z přilehlých barů, kde si můžete vychutnat večerní sklenku. Oblíbené jsou také plavby lodí kolem nejznámějších budapešťských památek. Z lodi zahlédnete citadelu na vrchu Gellért se sochou Svobody, parlament, Řetězový most, i Rybářskou baštu s chrámem sv. Matyáše.

Nalákali jsme vás?

Pokud jste se na návštěvu Budapešti pozitivně nalákali, využijte nabídku Aquaworld Resort. Společnost v rámci jednoho pobytu nabízí prohlídku města, plavbu lodí po památkách, wellness a návštěvu zážitkového. Nyní navíc mají akci, díky které získáváte jeden den zdarma. 
Když si rezervujete pobyt zde na dvě nebo tři noci, jednu noc získáte jako dárek a k tomu ještě volné vstupy do proslulého vodního ráje, kde si užijete spoustu vodních atrakcí a zábavy!

Za dvě osoby a tři noci zaplatíte okolo 294 €, tedy asi 7500 korun a k tomu můžete vzít děti, které jsou do 7 let zdarma. Cena zahrnuje i ubytování a snídani. Akce platí do 31. 5. 2018, tak neváhejte!

bazén tobogán

Více o resortu

Aquaworld Resort Budapest, čtyřhvězdičkový hotel a Vodní říše se rozprostírají na ploše 86 tisíc metrech čtverečních. Kromě krytého komplexu vodního světa zde najdete i špičkové wellness a fitness centrum. K dispozici jsou nejen rodinné, ale i vícegenerační apartmány. Dokonalý výběr odpočinku pro celou rodinu! Místo, kde mohou relaxovat a nasávat příjemnou atmesféru všichni, od nejmenších po největších. Dobrodružství a odpočinek znamenají ten pravý "Family wellness"!

Podrobnosti i rezervaci zde