Přejít k hlavnímu obsahu

Zbavte se vrásek a pocení – a nejen v létě!

Komerční sdělení. Botulotoxin je pro Vás řešení!
Zbavte se vrásek a nepříjemného pocení nejen v létě! Objednejte se na konzultaci zdarma již nyní.

Článek je propagací firmy IPSEN. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Zbavte se vrásek a nepříjemného pocení nejen v létě!

Snimek_obrazovky_2014-05-30_v_16.17.25

Kvalita pleti i její vzhled jsou neoddělitelnou součástí naší image stejně jako příjemná vůně. Kdo by si tedy přál vrásky a věčné pocení? Oběma nepříjemnostem však léto bohužel napomáhá. Slunce podporuje tvorbu a prohlubování mimických vrásek a vyšší teploty zase vyvolávají zvýšené pocení.

shutterstock_66637117

Pokud ale toužíte po mladistvějším vzhledu bez ustaraného, přísného výrazu v obličeji nebo se konečně chcete zbavit otravného pocení, můžete sáhnout po jednoduchém a cenově přístupném řešení, které představuje aplikace botulotoxinu.

shutterstock_117191479

Botulotoxin je osvědčená, bezpečná a rychle účinná látka, kterou v přírodě produkuje bakterie Clostridium botulinum. Její účinek spočívá v přirozeném uvolnění svalových stahů.

Je vhodný jak pro ženy, tak i pro muže, a to ve věku od 18 do 65 let.

shutterstock_104368256

Tvrzení, že ženy botulotoxinem řeší pouze svou krásu, zatímco muži své pocení, není už dávno pravdivé.

Botulotoxin však smí aplikovat pouze proškolený lékař ve zdravotnickém zařízení. Nechat se zlákat jen cenou, kterou nabízejí některá nezdravotnická pracoviště, není tedy rozumné.

Více informací o aplikaci botulotoxinu včetně tipů na lékaře-specialisty, kteří se aplikací botulotoxinu zabývají, a o možnosti poradit se s lékařem zdarma najdete na  www.zivotbezvrasek.cz