Přejít k hlavnímu obsahu

Výtvarná soutěž pro děti i dospělé

Chcete vyhrát školné na semestrální kurz podle vlastního výběru a k tomu malířský kufřík plný barev? Zkuste to! Navíc máte šanci, že se váš výtvor stane novou tváří výtvarného ateliéru Malování a kreslení.

Touha zobrazit lidskou tvář je stará jako lidstvo samo. Portrét proto provází malířství už odnepaměti. Ateliér Malování a kreslení, který se věnuje pořádání výtvarných kurzů a řady dalších zajímavých akcí, si za svou „tvář“ (vlastně jakési logo) zvolil portrét mladé dívky. Zdá se, že je to možná začínající malířka, které se právě v hlavě zrodil nápad na nový obraz. Možná má však chuť pustit se do nějaké jiné kreativní činnosti, anebo plánuje nějaké zlobení? Kdoví… Jak vypadáte vy, když se vám v hlavě zrodí nápad, kdy vás „navštíví múza“, kdy se chystáte něco tvořit?

Zadáním výtvarné soutěže je:

Kategorie kresba/malba
Namalujte či nakreslete svůj portrét v pozici, kterou zaujímá slečna z loga ateliéru.

Kategorie fotografie
Vyfoťte sebe či někoho jiného v pozici slečny z loga.

Práce ve formátu do velikosti A3 pošlete do 31. 7. 2013 e-mailem na [email protected] nebo poštou na adresu: Výtvarný ateliér Malování a kreslení, o. s., Balbínova 28, Praha 2, 120 00. Soutěžní práce bude odborná porota hodnotit ve dvou věkových kategoriích (děti – dospělí). Více informací najdete na: http://www.malovanikresleni.cz/news/vytvarna-soutez-atelieru/

Foto: www.malovanikresleni.cz (1)