Vychází Svět ženy 11: Vyhrajte kabelky a další dárky za téměř 45 000!

Na úspěšné luštitele křížovek čeká šance vyhrát jednu z řady luxusních kabelek značky Kipling – prohlédnout si je můžete v naší galerii, v obchodě by dohromady stály více než 20 000. Pro 18 výherců jsou dále připraveny dárkové balíčky potravinových doplňků (Coenzym Extra! Classic, Coenzym Extra! Max a Coenzym Extra! Strong), k nimž je přibalen dárek Swarovski! Takže soutěžit určitě stojí za to!

Samozřejmě však budete hlavně číst – v listopadovém čísle toho pro vás máme připraveno opravdu hodně. A čeho se bude tentokrát týkat „téma měsíce“?

Odpověď i se zamyšlením nám poskytla šéfredaktorka časopisu Svět ženy Jitka Horčicová: „Milé čtenářky, milí čtenáři, hlavním tématem čísla jsou paralelní vztahy. Pro někoho věc stejně vzdálená jako paralelní světy, pro jiného životní realita. Jenže tentokrát jsou karty rozdány nerovnoměrně. Nebo znáte ženu, která vede dva životy se dvěma rodinami? Která si co chvíli odskočí od jedné ke druhé, aby se potěšila s dítkem, plodem neoficiálního vztahu, přinesla nějaký ten dárek, aby se neřeklo, přihodila do společné kasičky peníze na výživné a pak vesele odkvačila k rodině první, kde skoro jako na prknech národní kapličky vysekla roli vzorné matky a manželky…? A teď mi vysvětlete, proč to na druhé straně prochází. Proč mnohé ženy raději zavřou oči i uši a dál drží fasádu drolící se z kdysi společně vysněného domu. A proč se ty druhé nechají odstavit na druhou kolej, kam se vlak z hlavního kolejiště jen občas dostaví, zastaví… a zase jede dál. To nechápu.“

Foto: Archiv Burdy (1), archiv firem (6)

@svetzeny