Vychází říjnový Svět ženy: Vyhrajte dárky za více než 46 000!

Právě v tuto chvíli vás už Svět ženy číslo 10 čeká na stáncích a v dalších prodejnách tisku – tak neváhejte a spěchejte pro něj!

Co čeká tentokrát na úspěšné luštitele soutěžních křížovek?

* 20 balíčků Hydroliftingového séra, každý v hodnotě 1340 Kč! Jde o jedinečný hydratační přípravek s čerstvými výtažky z echinacey, který vyhlazuje drobné i hlubší vrásky.

* 25 balíčků biokosmetiky Saloos, každý v hodnotě 800 Kč! Nejjemnější přírodní péče bez umělých konzervantů, barviv a vonných látek regeneruje, hydratuje a zvláčňuje. Sada obsahuje Bio kokosový olej Čokoláda a Caffe latté, BK balzám na nehty s dýňovým olejem, Jasmínový tělový olej, Květinovou vodu s mátou a Aroma airspray pro dobrou náladu.

V rubrice Téma měsíce si tentokrát přečtete sérii článků o rozmazlených partnerech. Jitka Horčicová, šéfredaktorka Světa ženy, k tomu podotýká: „Milé čtenářky, milí čtenáři, tentokrát jsme nakousli téma, jež vyvolá potměšilé ušklíbnutí u mnoha z nás bez rozdílu strany barikády. Jenže stejně jako má naše půlka hřiště pocit, že rozmazlení jsou ti druzí, ti druzí se cítí stejně ublíženě jako my, ne-li víc. Klasický pat. A řešení? Těžko říct. Někdy pomůže přeleštit zrcadlo, zda náhodou nestéká máslo i z naší ctěné hlavinky, jindy stačí vystihnout oboustranně dobrou náladu a nad lahvinkou vína probrat případné útrapy s protistranou. Ovšem bez bouřek a za úplného bezvětří! A když už nám cukají koutky víc, než je zdrávo, pomáhá terapie přebíjení. To se takhle sejde několik žen (mužů) a začnou sypat historky na dané téma z rukávu… A to by bylo, abyste nešla/nešel domů s jistotou, že u vás není zas tak zle…“

Kromě toho se však samozřejmě můžete těšit na všechny své oblíbené rubriky, v nichž si „to své“ najde určitě každá (i každý – neboť Svět ženy čte i mnoho mužů!).

Foto: Archiv Burdy (1), www.beautyclub.cz (1), www.saloos.cz (6)

@svetzeny