Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční Bazar: Nakupujte, bavte se a pomáhejte!

Herečky Aňa Geislerová a Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 13. až 15. prosince  v Divadle DISK DAMU již po desáté oblíbený charitativní Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti.

Výtěžek půjde jako vždy na dobročinné účely. Třetina peněz odchází na financování projektů Nadace Terezy Maxové dětem. Příjemci dalších dvou třetin jsou vybíráni během roku. „Držíme se záměru dopřát zážitky lidem, kteří si je nemohou dovolit. Třeba dětem z dětských domovů, dětem, které vyrůstají v sociálně složitém prostředí, seniorům z domovů důchodců nebo lidem v nouzi. Chceme jim udělat radost, a tím vlastně i sobě. Rozhodně to není tak, že bychom odevzdali peníze a dál se nestarali. Konkrétní projekty velmi pečlivě vybíráme a dobře víme, na co přesně peníze z Vánočního Bazaru jdou,“ zdůrazňuje Peter Serge Butko.

Letošní jubilejní ročník má nové samostatné transparentní konto, poskytující kdykoli a komukoli možnost přesvědčit se o finančních tocích peněz získaných v rámci Bazaru a doprovodných akcí.

Svoji obvyklou závěrečnou tečku bude mít letos Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti výjimečně v mírně posunutém termínu. Speciální hudební gala večírek Snesitelná lehkost pití se koná v pátek 20. prosince od 20 hodin (tedy přesně týden od začátku bazaru) ve Velkém sále pražské Lucerny. Večerem budou provázet Táňa, Aňa a Peter, na pódiu se vystřídá řada atraktivních hostů. Více informací najdete na www.vanocnibazar.cz.

Foto: vanocnibazar.cz (1)