Přejít k hlavnímu obsahu

4 tipy, jak oslavit Valentýna za méně než 300 korun

Svátek zamilovaných se blíží! Jak potěšit partnera i vaši peněženku?

Valentýn pomalu klepe na dveře. Toužíte po romantice, ale ještě jste se nevzpamatovali z finančního otřesu vánočních nákupů? Nevadí, krásný den či večer v přítomnosti partnera můžete prožít i tak, aby vás to nezruinovalo. Přinášíme vám čtyři tipy na krásného Valentýna, za kterého neutratíte víc než tři stovky.

1. Procházka ruku v ruce zimní krajinou

Kdy jste naposledy byli s partnerem venku a jen tak beze spěchu se ruku v ruce procházeli? Abyste obyčejné procházce dodali punc romantiky, připravte s sebou občerstvení. Hodit se bude například svařené červené víno, přibalit můžete i oříšky či nakrájené ovoce.

Rozpočet: 175 Kč. Víno Mikulov Motýl Modrý Portugal – 85 Kč, mandle – 40 Kč, mandarinky – 30 Kč, bagetky – 20 Kč

2. Dovádění ve sněhu či na kluzišti

Máte doma sportovce, který by se na romantické procházce nudil? Vezměte jej sportovat! Výborná jsou zimní kluziště, kam můžete jít bruslit, i když na rybnících není led. Pokud je u vás venku sníh, neváhejte a vytáhněte partnera na valentýnské sáňkování spojené s koulovačkou a následným zahřátím nad šálkem horkého svařeného vína. Tentokrát můžete vyzkoušet bílé, do kterého pro větší pikantnost přidejte rum. Doplňte kousky nakrájeného ovoce a vězte, že tento nápoj po sportovním výkonu doladí tu správnou atmosféru.

Rozpočet: 225 Kč. Vstup na kluziště pro dva – do 100 Kč, víno Mikulov Motýl Chardonnay – 85 Kč, rozinky, jablka, skořice – vše do 40 Kč

Valentn_na_horch

3. Italská večeře jako základ žhavé noci

Nemáte na venkovní aktivity chuť ani energii? Pěkný valentýnský večer můžete zažít i doma. Připravte partnerovi rychlou večeři, zapalte svíčky a ustrojte se do sexy prádélka s podvazky.

02-vday-sex-moves-w724

Špagety carbonara

Potřebovat budete: špagety, 200 g slaniny, 5 žloutků, 50 g tvrdého sýra typu parmazán a špetku pepře.

Špagety uvařte v osolené vodě. Na pánev s trochou oleje vhoďte nakrájenou slaninu na nudličky, opečte dokřupava, zvlášť smíchejte žloutky s parmazánem a pepřem a vyšlehejte. Uvařené špagety vhoďte na pánev se slaninou, proházejte a nakonec mimo oheň smíchejte s vyšlehanými žloutky. Podávejte například s Tramínem červeným, který těstoviny skvěle doplní.

Rozpočet: 240 Kč. Víno Mikulov Motýl Tramín červený – 85 Kč, špagety – 30 Kč, slanina – 40 Kč, vejce – 40 Kč, svíčka na stůl – 45 Kč

4. Erotická lázeň s bublinkami

Jste s partnerem pracovně vytížení, navíc máte děti a večery trávíte kontrolováním úkolů? Zkuste to alespoň na Valentýna jinak. Děti dejte na hlídání babičce, vypněte telefon i televizi a užívejte si jeden druhého. Napusťte vanu, přidejte pěnu a vychutnejte si bublinkovou lázeň. Nabídněte partnerovi masáž jeho unavených zad či nohou. Chcete-li prožít něco vzrušujícího, zkuste si navzájem malovat na tělo obrázky tekutou čokoládou či šlehačkou. Čím ztřeštěnější nápady, tím déle budete na společný večer vzpomínat! K uvolnění jistě přispěje i trocha sektu – ten podávejte jedině ze svého pupíku!

Rozpočet: 295 Kč. Bohemia Sekt Brut – 90 Kč, masážní olej – 100 Kč, šlehačka ve spreji – 35 Kč, tekutá čokoláda v lahvi – cca 70 Kč

romantika_vana