Přejít k hlavnímu obsahu

Už ho máte doma?

Právě je v prodeji nové číslo časopisu Svět ženy. Jestli ho zatím nemáte, určitě si ho nenechte ujít. Kromě 122 stránek super čtení v něm najdete soutěže o skvělé ceny.

Jitka Horčicová, šéfredaktorka tištěného časopisu Svět ženy, vás v editorialu naladí na to, o čem si tentokrát přečtete v rubrice Téma měsíce: Milé čtenářky, milí čtenáři, ačkoli si k partnerskému soužití vybíráme jedince, nádavkem k němu získáme i jeho rodinu. Čímž se situace, už tak dost komplikovaná tím, že si nevybíráme ani tu vlastní rodinu, do níž jsme se narodili, komplikuje ještě víc. Berme to však jako možnost nahlédnout do kuchyně, kde se ze základních ingrediencí zrodilo veledílo, s nímž jsme se rozhodli žít. Berme to jako možnost nakouknout pod pokličku někdy naprosto nepochopitelných reakcí, myšlenkových pochodů či jednání svého protějšku – někdy včas, aby byl čas na útěk, jindy zkrátka trochu pozdě… A také se špetkou naděje, že když kapka vody zanechá stopu ve skále, i my si ho (ji) přece jen trošinku opracujeme…

Zajímavého počtení však v časopise najdete mnohem víc, takže pokud ho dosud nemáte doma, neprodleně si pro něj uhánějte do nejbližší prodejny tisku!

Foto: Archiv Burdy (1)