Přejít k hlavnímu obsahu

Únorový Svět ženy: Soutěžte o pobyt ve Špindlu a o další skvělé ceny!

Časopis Svět ženy číslo 2 právě vyšel. Pokud ho ještě nemáte, uhánějte do nejbližší prodejny tisku! Kromě spousty zajímavého čtení vás opět čekají oblíbené soutěže.

Galerie: Únorový Svět ženy: Soutěžte o pobyt ve Špindlu a o další skvělé ceny!

Určitě zkuste štěstí v nové SMS soutěži – ve hře je 2× pobyt v penzionu Švýcarský dům ve Špindlerově Mlýně, což rozhodně stojí za to. Ocenění se mohou dočkat také úspěšní luštitelé soutěžních křížovek. V první z nich vyhraje deset šťastlivců kávovar Caffissimo Duo. V té druhé si přijdou na své ti, kteří dávají přednost „prachům na dřevo“ – nově se bude soutěžit o peníze. Na tři z vás tak čeká tisícovka.

Zajisté vás zase zaujmou informace, tipy a rady ze všech oblastí života, dojemné příběhy čtenářek a čtenářů i další atraktivní čtení. Pokud vás zajímá, co je tentokrát náplní rubriky Téma měsíce, nechme promluvit Jitku Horčicovou, šéfredaktorku Světa ženy:  

„Milé čtenářky, milí čtenáři, všimli jste si, že i v kavárnách, restauracích a barech, tedy tam, kam se chodíme bavit přinejmenším ve dvou či více lidech, bývá tak nějak tišeji? Že i ti dva, kteří se pod stolem něžně drží za ruce, tou druhou tlapkou zručně klikají po klávesnici či obrazovce svého mobilu a zjevně řeší něco naprosto neodkladného? Jako bychom chtěli zvládnout, vyřešit a popohnat všechno a hned a najednou, jako bychom se nechtěli odstřihnout od ‚tepu života‘, jako by nám něco mohlo utéct… Nesmysl. Spíš se potřebujeme cítit důležití, nepostradatelní, nenahraditelní – v práci, v rodině, mezi přáteli, známými. A zapomínáme, že druhou rukou stále ještě držíme za ruku svou lásku, maminku, dítě, kamaráda v nouzi. Že jsme s nimi proto, abychom si byli nablízku. A že technika by nám jen měla pomoci překonat chvíle, kdy s nimi nejsme.“

Foto: Archiv Burdy (1), archivy firem (3)