Přejít k hlavnímu obsahu

Tipy na valentýnské dárky pro ni i pro něj

Blíží se den romantických gest, tradičně spojovaný s kyticemi a čokoládou. Překvapte svou lásku a věnujte jí něco originálnějšího!

Pro tuto příležitost a pro všechny zasažené Amorovým šípem se přímo nabízí obdarovat milovanou osobu nějakou pozorností. Inspirovat se můžete následujícími tipy. A pokud jste svou drahou polovičku ještě neobjevili, nezoufejte, i tak dejte chladit lahvinku pro strýčka Příhodu a říďte se naší poslední radou!

Vykřičte to do světa!

Že nikdy nedá svůj mobil z ruky? Nevadí, pořiďte mu vtipný obal s nápisem LOVE, ať všichni vidí, že jeho láska je mu neustále nablízku! Kryt na mobil seženete v obchodě New Yorker za 109 Kč.

New_Yorker_Women_57_499_yellow_109_00_CZK


Noc plná vášně

Sexy spodní prádlo pro vaše erotické hrátky není nikdy na škodu a určitě navodí tu správnou valentýnskou atmosféru! Celý set koupíte v obchodě New Yorker za 598 Kč.

PicMonkey_Collage

Navždy cenné vyznání lásky

Značka Dyrberg/Kern ve své nové kolekci pro jaro a léto 2015 vytvořila sérii šperků se srdíčkovým motivem. Nás zaujaly náramky ENAMOR, které jsou tvořeny symetrickou řadou srdíček z chirurgické oceli a několika krystaly SWAROVSKI. Varianta v barvě růžového zlata stojí 2599 Kč.

336976_ENAMOR_RG_CRYSTAL_2599Kc_copy_copy

Višňový polibek

Metropol Cherry se vyznačuje svou charakteristickou vůni višní, granátovou barvou a harmonickou ovocnou chutí, v níž ucítíte jemnou přítomnost vermutového koření. Užijete si ho nejen jako ideální přípitek při valentýnské večeři, ale také jako příjemného společníka pro nezapomenutelný večer. Orientační cena v obchodech je 99 Kč.

Depositphotos_30431571_s

Hledám lásku. Zn. spěchá

Nehodláte trávit letošního Valentýna o samotě? Zkuste si podat vtipně napsaný seznamovací inzerát, ve kterém budete hledat ideální protějšek na romantickou valentýnskou večeři. Zabere to jen pár kliků a kdoví, třeba se vám konečně ozve ta pravá láska!