Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěž: Pošlete recept a vyhrajte zájezd snů!

Pokud je vaření vaším koníčkem, využijte příležitost. Nejenže můžete vyhrát zájezd od Čedoku, ale také máte šanci stát se hrdiny hlavního programu Gastro Food Fest.

Velká kuchařská soutěž nazvaná Podzimní vaření už začala, ale nic není zmeškáno – zvláště když se do toho pustíte ve dvou anebo zapojíte celou rodinu. Kritéria jsou jednoduchá: recept musí mít „podzimní charakter“ a příprava pokrmu nesmí trvat déle než 45 minut. Popis postupu a foto hotového jídla (popřípadě video z přípravy) zasílejte do 10. 10. na info@gastrofoodfest spolu se svým jménem a kontaktním e-mailem a telefonem. Recepty budou zhruba od poloviny října zveřejňovány na www.gastrofoodfest.cz a Facebooku festivalu. V rámci Gastro Food Festu se pak 27. 10. utkají tři finalisté, které vybere odborná porota. Vítěz získá hlavní cenu: zájezd společnosti Čedok.

A jste-li hraví a kreativní, máte ještě další šanci: soutěž Vaření je hra. Vytvořte veselou svačinu pro děti nebo originální snídani do postele pro partnera, zkrátka zkuste udělat z jídla „obraz“. Finální podobu pokrmu pak vyfoťte a pošlete rovněž do 10. 10. na info@gastrofoodfest. Odborná porota vybere dvě nejlepší fotografie a třetího výherce určí fanoušci na FCB stránkách, kde bude probíhat hlasování. Na trojici nejlepších čekají atraktivní dárkové balíčky.

Foto: Depositphotos (1)