Přejít k hlavnímu obsahu

Právě vychází Svět ženy 12: Soutěže s výhrami za více než 100 000 Kč!

Kromě spousty zajímavého čtení můžete v prosincovém čísle Světa ženy soutěžit o mimořádně atraktivní ceny. Tak pokud ho ještě nemáte, uhánějte do nejbližší trafiky!

Galerie: Právě vychází Svět ženy 12: Soutěže s výhrami za více než 100 000 Kč!

Na soutěživé čtenářky tentokrát čekají dárky opravdu jak „od Ježíška“. Na 7 úspěšných luštitelů jedné z křížovek čeká Blok Edger s 5 značkovými kuchyňskými noži Fiskars Edge nejvyšší kvality (každý v ceně 3100 Kč). U druhé křížovky vyhraje 30 úspěšných luštitelů balíček vlasové kosmetiky Klorane (každý za 705 Kč) – obsahují šampon Magnolia + balzám Magnolia pro lesk vlasů a suchý šampon s výtažkem z ovsa.

Kromě toho se můžete zúčastnit dvou SMS soutěží – jako obvykle jsou jednoduché, ale zato s atraktivními cenami. Balíčky pleťových přípravků Eucerin (Remodelační denní + Remodelační noční krém Eucerin Volume-Filler v ceně 1318 Kč) vyhraje 24 z vás. Na dalších 8 šťastných výherců čekají kávovary Nescafé Dolce Gusto Melody 3 Automat (každý za 3700 Kč).

Ale svým způsobem vyhrává každý – tolik zajímavého čtení, rad, tipů, čtenářských příběhů atd. v jednom časopise, to je přece taky výhra!

A co vás tentokrát čeká v rubrice Téma měsíce? O tom nechme promluvit Jitku Horčicovou, šéfredaktorku Světa ženy

„Milé čtenářky, milí čtenáři, tématem vánočního vydání je štěstí. Neuchopitelné, nepopsatelné, každým z nás zcela odlišně chápané, nejisté, a navíc prchavé. Je věrným protipólem neštěstí, které většina z nás vnímá jako stabilnějšího životního společníka… tedy alespoň v našich krajích, kde nás namíchne i fakt, že sousedova tchyně má o kolečko víc. Chybí nám skromnost, pokora, vděk. Chybí nám radost z toho, že jsme vůbec na světě. Kdybychom tu nebyli, těžko bychom štěstí (jakékoli) druhým záviděli. Leč nikdo nemá patent na štěstí, stejně jako nikdo nemá patent na rozum. A nikdo nemá patent ani na život. Tak buďme šťastní, že vůbec jsme. A ať nás trápí cokoli a kdokoli, vězme, že: Bylo, jak bylo, je, jak je, a bude, jak bude. Motto knížky Stoletý stařík, který vyskočil z okna a zmizel, je návodem, jak život přežít a nezbláznit se z něj. A jak si užít štěstí, ať je jakékoli…“

Foto: Archiv Burdy (1), archivy firem (6)