Přejít k hlavnímu obsahu

Objevte celý svět v osvěžující sklenici koktejlu

Kdo by si nechtěl po perném pracovním dni sednout na sluncem prohřáté terase, ponořit se do pestré škály chutí a objevovat vůně celého světa smíchané dohromady?

S našimi koktejly je to velmi jednoduché. Barevné, ledové, osvěžující – vždy si můžete vybrat podle chuti a nálady. A co se nejvíce hodí k rozesmátému létu? Rozverné a lehké drinky ze šumivého vína! Ochutnejte trendový Avanti Spritz, voňavý koktejl Hugo nebo mrazivý sorbet se sektem! Míchané nápoje rozzáří vaše léto!

Avanti Spritz – nejoblíbenější trend z Itálie na vašem stole

Šumivé víno, trocha hořkého likéru, sodovka, led a plátek pomeranče – tak vypadá nápoj, který si oblíbila celá Itálie a který se šíří i do dalších zemí. Díky Bohemia Sektu jej letos v létě můžete ochutnat i vy! Nemusíte si navíc dělat hlavu s přesným odměřováním surovin, Avanti Spritz koupíte už namíchaný. Stačí jej nalít na led, ozdobit plátkem pomeranče a vychutnávat. V každé lahvi jako by se ukrývala letní pohoda, teplé večery, nevinný flirt, procházky po pláži a cvrlikání cikád. Slyšíte to také?

Snimek_obrazovky_2014-06-26_v_11.56.33
Avanti Spritz má jemnou broskvovou barvu a delikátní chuť i vůni. Je hořký i sladký zároveň, což je v letních vedrech velmi osvěžující. Má navíc jen osm procent alkoholu, takže se nemusíte bát společenské únavy a z toho plynoucích faux pas.

Koktejl Hugo

Šumivé víno s příchutí tolik oblíbeného černého bezu? Vynikající kombinace pro letní měsíce! Koktejl Hugo je velmi jednoduchý na přípravu a stejně tak je snadné ho potom i pít. Do skleničky dáte kostky ledu, zalijete sektem, přidáte bezinkový sirup Monin a trochu vymačkané limetky – a voilà, Hugo je na světě! Tento nápoj vám dokáže, že bublinky se nehodí jen na silvestra nebo rodinné oslavy. Pít jej můžete za všech okolností a se sirupem Monin tvoří báječné duo. Led a máta na ozdobu jen umocní dojem letního koktejlu, i když je venku zrovna zamračeno.

Snimek_obrazovky_2014-06-26_v_11.56.21