Přejít k hlavnímu obsahu

Nová dimenze nakupování potravin

Komerční sdělení. Nákupy potravin jsou naprostou nezbytností pro moderního člověka. Jak to ale udělat, aby se z nich nestala přítěž a obrovská ztráta času? Zkuste nakupovat přes internet! Jistě znáte systém e-shopů, kde si vyberete, naplníte virtuální nákupní košík, zaplatíte a čekáte na zásilku. E-shop s potravinami, který vám chceme doporučit, funguje úplně stejně. Přesto má něco navíc.

Článek je propagací firmy Potravinydomu.cz. Web svetzeny.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Potraviny přímo k vám domů

Zavedený e-shop funguje na www.potravinydomu.cz a je jedinečný už svým zázemím. Obrovské skladovací prostory skýtají možnost mít rozsáhlý sortiment, ale hlavně potraviny optimálně držet v čerstvém stavu. Kromě základních potravin (včetně pečiva z Radotínského Pekařství) jsou v nabídce i bezlepkové, bio a farmářské potraviny a potraviny s rodokmenem. Spolupráce s vyhlášeným řeznickým mistrem z pražského Smíchova je osvědčenou metodou, jak dodat klientům maso a uzeniny špičkové kvality. Milovníci vína si přijdou na své ve virtuální vinotéce. Nutno dodat, že prodej alkoholu je zde perfektně ošetřený tak, aby se toto zboží nedostalo do rukou mladistvým.

Pro koho to je?

Pro všechny, kdo nemají čas tlačit a strkat se s nákupními vozíky po supermarketu a přesto potřebují také jíst a pít! Pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí nosit těžké nákupy. Pro kanceláře i firmy, protože můžete nakoupit i kancelářský sortiment. Pro věčné i opravdové dietáře. Pro fajnšmekry, kteří zde najdou specifické produkty, jaké velké řetězce nenabízí. Pro mladé maminky s dětmi i pro babičky v důchodu. Stačí umět ovládat internet.

Jak to funguje? 

Stejně jako ostatní e-shopy, pouze s tím rozdílem, že zaregistrovaný zákazník si sám zvolí čas závozu, který mu vyhovuje. E-shop zatím obsluhuje Prahu a značnou část středočeského kraje, takže si před prvním nákupem raději ověřte, zda jste v dosahu závozu. Vše vám ochotný pracovník donese až do bytu, a to včetně přepravek s pivem nebo balenými vodami, ve skvělé kvalitě a za slušné ceny. Napoprvé si můžete koupit třeba jen rohlíky a dovezou vám je zdarma. U každé další objednávky bude po splnění cenového limitu doprava zdarma samozřejmostí. A platit můžete až po převzetí kartou nebo hotově.

Zkuste s námi vstoupit do nové dimenze nakupování! Začněte na www.potravinydomu.cz

_Q2A7260

_Q2A7291

_Q2A7571