Přejít k hlavnímu obsahu

Lednový Svět ženy: Soutěžte o ceny za více než 70 000 Kč!

Svět ženy 1/2014 právě vychází! Kromě spousty zajímavého, zábavného i dojemného čtení v něm najdete soutěže s mimořádně atraktivními cenami včetně zájezdu do Alp!

Galerie: Lednový Svět ženy: Soutěžte o ceny za více než 70 000 Kč!

Ačkoli je teprve prosinec a nejkrásnější svátky roku jsou dosud před námi, nové číslo Světa ženy patří už do roku nového – je to číslo 1 a „jednička“ je i obsahem. Najdete v něm všechny své oblíbené rubriky, mnoho zajímavých informací a dobrých rad i řadu čtenářských příběhů, které vás vezmou za srdce.

V atraktivních soutěžích můžete vyhrát:

* Zájezd do čtyřhvězdičkového hotelu v rakouských Alpách, a to na týden, pro dva a s polopenzí (cena zájezdu je 30 000 Kč) čeká na vítěze esemeskové soutěže.

* Pro 22 úspěšných luštitelů první křížovky jsou připraveny dárkové balíčky kosmetiky Capri, každý v ceně 950 Kč (obsahují Zeštíhlující + Zpevňující tělový krém).

* Při úspěšném zvládnutí druhé křížovky získá 10 vylosovaných voucher (v ceně 2099 Kč) na letecký simulátor iPILOT – vyzkoušíte si, jaké to je, pilotovat letadlo a přistát s ním na letišti, které si vyberete (hodí se i pro děti!).

A co bude tentokrát tématem měsíce? To lehce uhodnete, když si přečtete, s čím se nám svěřuje šéfredaktorka tištěného Světa ženy, Jitka Horčicová: „Milé čtenářky, milí čtenáři, abych citovala klasika: ‚Na trapasy já jsem Kubelík…!‘ Tím je řečeno vše, tedy že kudy chodím, tudy škodím – pochopitelně hlavně sobě. Mám totiž ráda pohodu, příjemnou atmosféru, přátelskou konverzaci… prostě říkejte tomu, jak chcete, hlavně ať řeč nestojí. Z mého pohledu tedy jmu se zachraňovat občas vzniknuvší trapné ticho tím, že začnu nezávazně vyprávět veselé historky, což začasté způsobí šlápnutí na malíček některému ze zúčastněných – a je vymalováno. Ke cti budiž mi však přičteno, že můj úmysl jest veskrze dobrý a počestný, že reakcí mou je většinou zhroucení se – a schopnost vysmát se sama sobě má konečně pré. Jste-li na tom jako já, pak se za to nestyďte, jsme k tomu prostě vyvoleni/y a věřte mi, že svou veřejně přiznanou sbírkou trapasů stanete se posléze ozdobou všech večírků a posezení. Tak hlavu vzhůru!“

Foto: Archiv Burdy (1), archivy firem (4)