Přejít k hlavnímu obsahu

Květnový Svět ženy: Skvělé čtení a dárek pro nové předplatitelky!

V májovém čísle Světa ženy se opět můžete těšit na zajímavé články, příběhy a jarní tipy! Připraveno je pro vás několik soutěží o hodnotné ceny i peníze a pro nové předplatitelky navíc i balíček od L'Oréal Paris s barvou na vlasy Prodigy, kterou si samy vyberete!

Ráda čtete Svět ženy a nové číslo si kupujete hned, jak se objeví v novinových stáncích? Předplaďte si váš oblíbený časopis na rok a získejte balíček od firmy L'Oréal Paris v hodnotě 520 Kč! Balíček obsahuje dvě barvy na vlasy Prodigy v odstínu, který si sama vyberete ve vzorníku, a šampon a balzám z řady péče o barvené vlasy Elseve Color Vive.

Důležité: V objednávce emailem, telefonicky nebo na webu uveďte do poznámky vámi zvolené číslo a název barvy (např. 10.21 Porcelain).

Snimek_obrazovky_2014-04-18_v_11.03.17

V květovém čísle Světa ženy se dáte můžete tradičně těšit na dvě soutěžní křížovky. V jedné budete luštit o jednu ze dvanácti souprav ložního povlečení na dvoulůžko Stephanie v celkové hodnotě 20 376 Kč a druha křízovka je o peníze - tři výherkyně dostanou po 1000 Kč.

Stephanie

Foto: archiv firmy