Přejít k hlavnímu obsahu

Čtěte a vyhrajte skvělé ceny!

Nenechte si ujít nové číslo časopisu Svět ženy! Kromě spousty báječného čtení na srpen v něm opět máte možnost soutěžit – ve hře jsou ceny za více než 40 000 Kč!

Galerie: Čtěte a vyhrajte skvělé ceny!

Jako obvykle na vás v tištěném Světě ženy čeká spousta rad a tipů ohledně módy, kosmetiky, zdraví, výchovy dětí, partnerských vztahů atd. Mimo jiné se v rubrice Erotické jiskření dozvíte, jak si dopřát 24 hodin něhy. Téma měsíce se tentokrát zabývá světlými a stinnými stránkami ženské emancipace a feminismu – určitě vás zaujme „návod“ na to, jak zase udělat z chlapů chlapy. A zaručeně vás pobaví, dojmou i poučí také čtenářské příběhy – třeba ten s titulkem Mama hotel v rubrice Křižovatky osudu...

A co můžete tentokrát vyhrát? Pokud správně vyluštíte soutěžní křížovky, třeba budete mít štěstí a vyjde na vás jeden z 20 balíčků přírodní kosmetiky Yves Rocher v ceně 1039 Kč (obsahují hydratační krém + hydratační gel na oční okolí + hydratační micelární vodu) nebo jedna z 15 sad povlečení na manželské postele Blancheporte v ceně 1398 Kč.

Foto: Archiv Burdy (1), Blancheporte (1), Yves Rocher (3)