Přejít k hlavnímu obsahu

Březnový Svět ženy je tu: Čtěte a soutěžte!

Nové číslo vašeho oblíbeného časopisu je právě v prodeji – čtěte a také soutěžte o atraktivní ceny. Pokud jste si ho zatím nekoupili, honem to napravte!

Jaro už je za dveřmi a nové číslo Světa ženy je jím bohatě provoněno. Víte, že 21. březen není jen prvním jarním dnem, ale také se slaví jako „Den vůní“? Právě proto může 13 úspěšných luštitelů křížovky vyhrát luxusní romantický parfém Tommy Hilfiger (každý v ceně 1490 Kč). A ti, kdo si raději koupí něco dle vlastního výběru, se mohou pustit do luštění druhé křížovky – v té tři z vás vyhrají po 1000 Kč.

Kromě toho vás samozřejmě čeká spousta zajímavého čtení a dojemných, napínavých a poučných čtenářských příběhů. A co tentokrát přináší rubrika Téma měsíce? O tom nechme – jako obvykle – promluvit šéfredaktorku Světa ženy Jitku Horčicovou:

mala_fotka_promo_SZ

„Milé čtenářky, milí čtenáři, hlavní téma měsíce – syndrom vyhoření – by vás nemělo uvést do deprese, i když hrozí každému bez ohledu na věk. Není sice nijak veselé, ale je to přesná momentka dnešní doby, toho, co jsme si tak trochu sami navařili. A tudíž se z toho musíme taky sami nezbláznit. Návod na život nám nikdo do ruky nedá – rodiče sice dělali, co mohli, ale jejich doba a ta naše jsou přece jen jiné. Stejně tak nebudou naše za pár let zastaralé rady k ničemu našim dětem a ony budou muset řešit rébus života po svém. Pokusili jsme se tedy i tentokrát tu vlastnoručně navařenou ‚kaši‘ malinko osladit a naznačit, že alespoň jedna cesta ven z kaše i z temného lesa vždycky vede. Tak hledejme – každý po svém a pro sebe. Až se vám to povede, nezapomeňte, že v podobné ‚šlamastyce‘ můžou uvíznout i ti, které máte rádi a kdo mají rádi vás. A podejte jim ruku…“

Foto: Archiv Burdy (1), archiv firmy (1)