Přejít k hlavnímu obsahu

Ať vám neuteče!

Ptáte se, co nebo kdo vám nemá uniknout? No přece nové číslo měsíčníku Svět ženy! Čekají na vás soutěže s výhrami v celkové ceně kolem 70 tisíc Kč a spousta báječného čtení.

Kromě soutěží v časopisu jako obvykle najdete spoustu rad, tipů, příběhů a dalšího čtení, které vám během prvního prázdninového měsíce určitě přijde vhod – lepšího společníka na dovolenou nenajdete.

A protože v rubrice Téma měsíce se tentokrát budou řešit různé techniky, jimiž se nás muži snaží sbalit, vezměte si k srdci varování-nevarování Jitky Horčicové, šéfredaktorky tištěného Světa ženy: „Milé čtenářky, milí čtenáři, klást návnady a lovit umí lidstvo už řádku tisíciletí. Mužná část populace, na jejíchž schopnostech ulovit mamuta či jinou zásobárnu bílkovin závisel osud celé tlupy, se časem tak zdokonalila, že při lovu partnerky přešla do vyšších, sofistikovanějších sfér. Na ženách (které toho okoukaly dost na to, aby dokázaly, že to taky zvládnou) tedy je, aby ustály návnady vedoucí do pekel a podlehly těm, jež by je mohly vlákat na schody vedoucí do nebe nebo aspoň někam poblíž. Chce to cvik – párkrát si natlouct, rozbít si pokud možno jen koleno, znovu na nohy a vzhůru na lov. Neboť podobné vábničky jako muži přece používáme i my. Takže vlastně není koho varovat…“

Foto: Archiv Burdy (1)