Přejít k hlavnímu obsahu

6 věcí, které musíte do konce léta stihnout

Nezmeškejte jedinečnou příležitost, jak si okořenit volné chvíle s přáteli, rodinou či partnerem. Zn. Spěchejte, dokud je léto!

1. Grilování
Zahradní party má prostě něco do sebe. Pohodu dokáže zkazit jen nepříznivá předpověď počasí – proto si ji nezapomeňte zkontrolovat. Pokud nechcete ztrácet čas, vyrazte třeba do holešovické restaurace Port 58. Každý čtvrtek se tam griluje.

2. Dovolená
Odpočinek potřebuje každý. Proto si rozhodně dopřejte volné chvíle s přáteli či rodinou, ať už preferujete odpočinek u moře, poznávací zájezdy do zahraničních metropolí, nebo turistiku po Čechách.

3. Nákupy
Také pořád nemáte co na sebe? Obchodní centra hlásí v průběhu léta velké slevy. Módní kousky za hubičku seženete například v budějovickém Igy, plzeňském OC Olympia nebo pražském Palladiu, kde během srpna slevy vyšplhají až na 70 %!

4. Koupání
Dospělí to mají oproti dětem mnohem složitější. I o prázdninách musí strávit skoro celý den v práci. Příjemné chvilky u vody si tedy užijí jedině o víkendu. Pokud chcete relaxovat jinde než na koupališti ve vašem městě, mrkněte na našich 5 tipů, kam po Čechách vyrazit za vodou. A můžete to spojit s bodem č. 2!

5. Červánky
Není nic romantičtějšího než západ slunce. Překvapte svého milého, kupte „bublinky“ a užijte si to – třeba na kopci v parku nebo na terase nějaké střešní restaurace. Hezký výhled je třeba z kavárny, kterou najdete v Žižkovské věži na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. 

6. Piknik
Využijte teplého počasí, dokud je čas. K piknikování vám stačí jen deka, pár dobrot (nejpraktičtější jsou pomazánky, slané či sladké pečivo a nakrájená zelenina a ovoce), přátelé a dobrá nálada! Nezapomeňte také na ubrousky a plastové nádoby či příbor – ty seženete např. v IKEA.

Snimek_obrazovky_2015-07-10_v_15.53.48