Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete se stát spisovateli? Máte šanci!

Pomůže vám může literární soutěž Hledá se autor bestselleru. Zúčastnit se může každý, kdo ještě nikdy nepublikoval (bez ohledu na věk, vzdělání či profesi).

Již čtvrtý ročník této úspěšné soutěže vyhlásilo Nakladatelství Fragment. Pokud myslíte, že to dovedete, a dosud vám ještě žádný literární výtvor nevyšel, zkuste napsat povídku.

Téma je zcela libovolné – záleží pouze na vaší fantazii. Musíte ovšem splnit požadovaný rozsah 10–25 normostran (tj. ve wordovém dokumentu 18–45 000 znaků bez mezer) a své dílko odeslat včas: nejpozději do půlnoci 28. února 2014.

Bližší informace o soutěži včetně podrobných pravidel a přihlašovacího formuláře najdete na www.hledaseautor.cz, popřípadě se můžete na cokoli zeptat na facebookové stránce Hledá se autor bestselleru.

O vítězi rozhodne mínění odborné poroty, složené z kulturních redaktorů, a čtenářů hlasujících na www.hledaseautor.cz. Nejlepších pět prvotin vyjde na jaře ve společné e-knize, jejíž výtěžek věnuje Nakladatelství Fragment Centru Paraple.

Hlavní cenou pro pět nejlépe hodnocených autorů bude společná elektronická publikace vydaná ve Fragmentu. Vítězové poznají kompletní výrobu knihy, které budou součástí, a budou mít možnost navázat další spolupráci s nakladatelstvím.

Foto: Depositphotos (1)