Chcete se stát spisovateli? Máte šanci!

Již čtvrtý ročník této úspěšné soutěže vyhlásilo Nakladatelství Fragment. Pokud myslíte, že to dovedete, a dosud vám ještě žádný literární výtvor nevyšel, zkuste napsat povídku.

Téma je zcela libovolné – záleží pouze na vaší fantazii. Musíte ovšem splnit požadovaný rozsah 10–25 normostran (tj. ve wordovém dokumentu 18–45 000 znaků bez mezer) a své dílko odeslat včas: nejpozději do půlnoci 28. února 2014.

Bližší informace o soutěži včetně podrobných pravidel a přihlašovacího formuláře najdete na www.hledaseautor.cz, popřípadě se můžete na cokoli zeptat na facebookové stránce Hledá se autor bestselleru.

O vítězi rozhodne mínění odborné poroty, složené z kulturních redaktorů, a čtenářů hlasujících na www.hledaseautor.cz. Nejlepších pět prvotin vyjde na jaře ve společné e-knize, jejíž výtěžek věnuje Nakladatelství Fragment Centru Paraple.

Hlavní cenou pro pět nejlépe hodnocených autorů bude společná elektronická publikace vydaná ve Fragmentu. Vítězové poznají kompletní výrobu knihy, které budou součástí, a budou mít možnost navázat další spolupráci s nakladatelstvím.

Foto: Depositphotos (1)

@svetzeny