Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která mají největší šanci zbohatnout a uspět: Dle nové studie vedou Raci, Lvi a Berani

Která znamení zvěrokruhu jsou předurčena k tomu, aby jednou byla velmi úspěšná a bohatá? Dle nové studie jsou to zejména Raci, Lvi a Berani. Zjistěte, kdo naopak překvapivě vůbec neuspěl. Jak je na tom vaše znamení zvěrokruhu?

Znamení zvěrokruhu a jeho souvislost s bohatstvím a úspěchem

Kdo by nechtěl být bohatý a úspěšný? Někteří lidé k tomu mají lepší předpoklady než jiní a jak se zdá, odvíjí se to i od znamení zvěrokruhu. Nová studie se zaměřila na tento aspekt a podívala se na to, jaká znamení převažují mezi těmi nejúspěšnějšími herci, režiséry, sportovci, podnikateli, politiky a tak dále...Níže naleznete žebříček, který byl sestavený. První místo patří těm nejúspěšnějším, poslední těm, kteří „ostrouhali“.

Mohlo by se vám líbit

Poznejte léčbu pomocí energie ze stromů: Jilm vám pomůže zklidnit mysl, borovice zase posiluje nervový systém a pomáhá k dlouhověkosti

Taoismus je filozofická škola čínského původu, ve které naleznete silné pouto k přírodě, jelikož je podle této filozofie smyslem života naučit se následovat cestu kosmických sil a stát se nádobou, kterou protéká "tao", tedy vesmírná síla. Podle taoistických mistrů jsou stromy velmi mocnými nástroji při práci s energií a dokážou negativní energii nejen absorbovat, ale i ji přeměnit na pozitivní.
svetzeny.cz

Raci

Raci těsně vedou, obsadili první příčku v žebříčku nejúspěšnějších znamení zvěrokruhu. Mezi slavné Raky patří například Elon Musk (nejbohatší muž planety), Mike Tyson, Angela Merkel, Tom Cruise či Meryl Streep. Říká se o nich, že mívají obchodní talent a dovedou vydělat velké peníze.

Lvi

Na druhém místě se umístili Lvi, s jejich povahou to není žádné překvapení. Lvi v sobě mají touhu zazářit, jsou neuvěřitelně ambiciózní a draví. Jen těsně jim utekla první příčka. Mezi slavné Lvy patří například Barack Obama, Kylie Jenner, Usain Bolt, Arnold Schwarzenegger či J. K. Rowling.

Berani

V článcích neustále píšeme o tom, jak jsou Berani cílevědomí, odhodlaní a nezastavitelní. Ukazuje se, že je to skutečně pravda. Berani touží uspět. Nenechají se odradit překážkami, a to stačí na krásné třetí místo v žebříčku bohatství a úspěšnosti. Mezi slavné Berany patří například Elton John, Lady Gaga, Logan Paul či Victoria Beckham.

Váhy

Váhy touží mít dobré společenské postavení, peníze a obdiv. Patří jim „bramborová medaile“. Často lidé tohoto znamení uspějí v politice, jako příklad můžeme uvést Václava Havla. Rovněž se uplatní v právním prostředí i tam, kde je třeba mít cit pro estetično. Mezi další známé a úspěšné Váhy patří Eminem, Brigitte Bardot, Avril Lavigne, Kamala Harris či Serena Williams.

Kozorozi

Těsně za nimi se na velmi pěkném pátém místě umístili Kozorozi. Ti jsou známí pro svou pracovitost. Pokud by se hodnotilo jen sportovní odvětví, tak by zřejmě vedli, kdysi jsme o jejich úspěchu na poli sportovním psali. Mezi slavné Kozorohy patří Greta Thunberg, Michael Schumacher, Nicolas Cage či Lewis Hamilton.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Štěstí a úspěch čeká na tři znamení zvěrokruhu. Jásat mohou Kozorozi, ale i Blíženci

Mohli bychom žárlit! Podle týdenního horoskopu tato tři znamení kráčejí životem a zaznamenávají jeden úspěch za druhým. Hvězdy se tento týden spokojily, aby jim vyčarovali úsměv na tváři!
svetzeny.cz

Blíženci a Střelci

Ve středu žebříčku se nachází Blíženci, kteří obsadili pěkné 6. místo. Toto znamení je velmi inteligentní, vynalézavé a komunikativní – to je základ úspěchu. Často však Blíženci přelétávají z jedné věci na druhou, proto asi nejsou výše. Mezi slavné Blížence patří Johnny Depp, Nicole Kidman, Angelina Jolie či Henry Kissinger.

Příčku sdílejí se Střelci, o kterých víme, jak umí být zapálení pro věc. Do všeho vkládají velké úsilí, nadšení a vášeň. Mezi slavné Střelce patří Billie Eilish, Britney Spears, Taylor Swift či Nicki Minaj.

Býci

Na sedmé příčce skončili Býci. Ti jsou sice neuvěřitelně pracovití a rozhodně touží po majetku a životě v luxusu, ale nejsou ochotni pracovat na úkor rodiny. Mezi slavné Býky patří královna Alžběta II., Cher, Adele, Dwayne Johnson, Mark Zuckerberg či Gal Gadot.

Panny a Štíři

Téměř poslední skončili Panny a Štíři. Panny jsou velmi pracovité a pečlivé, nemají však v sobě podnikavost a příliš se jim na rozdíl od ostatních nevede. Mezi slavné Panny patří Beyoncé, Macauley Culkin, Salma Hayek či Sophia Loren.

Štíři se přes veškerou snahu výše neprobojovali. Nemusí však věšet hlavu, mezi slavné a bohaté Štíry patří například Bill Gates a Julia Roberts.

Vodnáři a Ryby

Velkým překvapením jsou Vodnáři na posledním místě. Toto inteligentní a vynalézavé znamení je totiž často označováno za to, které má všechny předpoklady pro úspěch. Bohužel se to nepotvrdilo. Mezi slavné Vodnáře patří Cristiano Ronaldo, Shakira, Robbie Williams či Harry Styles.

Spolu s nimi skončily poslední i Ryby, které nemívají příliš velké ambice, na druhou stranu oplývají uměleckým talentem. Mezi celebrity z řad Ryb patří Elliot Page, Rihanna, Justin Bieber a Chuck Norris.

Zdroje: EduBirdie, On This Day

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Jaro prospívá všem! Nejvíce se mohou těšit Berani, ale i Ryby

Jaro vám dodá dobrou náladu a přinese třem znamením zvěrokruhu opravdu nálož štěstí. Podle hvězd během jara vykvetou a získají konečně to, po čem tak dlouho touží.
svetzeny.cz