Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop lásky na září: Nezadaní Lvi budou ostatní přitahovat jako magnet, Berani se ozvou starým láskám

Pomalu se blíží podzim a konstelace hvězd se konečně ustálily. Horoskop lásky na září tak odhaluje tajemství vibrací, které jsou spojeny s láskou a vztahy. Čekají vás nové začátky i emocionální putování, kdy se vaše srdce propojí s pohybem planet. Odhalte, co vás v září podle astrologů čeká v oblasti lásky.

Mohlo by se vám líbit

Jaká jste žena podle měsíce vašeho narození? Srpnové jsou vtipné, květnové zas velmi přitažlivé

Podle astrologů lze určit povahu ženy podle měsíce, ve kterém se narodila. Každá žena narozená v určitém časovém úseku má totiž své jedinečné vlastnosti, které mohou být pozitivní i negativní. Měsíc narození vám může poskytnout informace o tom, jaký jste typ člověka, a jak vás vnímají ostatní. Měsíc narození navíc může mít vliv na výběr kariéry nebo milostný život.
svetzeny.cz

Horoskop lásky na září pro Berany

Berani se v září dočkají zlepšení komunikace s jejich partnerem. Konečně se vyjasní různá nedorozumění a posílí se tak jejich vztah. Berani by však neměli usnout na vavřínech, ale měli by přemýšlet nad tím, jak by šlo vztah ještě vylepšit. Ti, kteří jsou momentálně sami, by mohli znovu navázat kontakt se starými láskami.  Hlavní je nic neuspěchat!

Horoskop lásky na září pro Býky

Býci se budou v září hodně soustředit sami na sebe, což může jejich partnera trochu popudit. Pokud chcete předejít hádkám, zkuste nalézt rovnováhu mezi svými zájmy a partnerstvím. Věnujte dostatek pozornosti svému partnerovi a otevřeně s ním hovořte o jeho i vašich touhách a přáních. Býci bez partnerů pravděpodobně narazí na někoho, kdo s nimi bude sdílet stejné hodnoty.

Horoskop lásky pro Blížence na září

Blíženci musí dbát na komunikaci ve vztahu a být ke svému partnerovi zcela upřímní. Jedině tak můžete posílit váš vztah. Nezadaným Blížencům se naskytne příležitost k novému zajímavému seznámení, ale neměli by nic uspěchat a nechat si otevřená vrátka pro další možnosti.

Horoskop lásky na září pro Raky

Září bude pro Raky velmi emotivním měsícem.  Přemýšlejte o tom, jak byste mohli upevnit pouto s vaším partnerem. Pokud jste nezadaní, může se objevit nečekaná láska, ale nenechte se oklamat svými city a zkuste se na nový objev dívat i racionálně.

Lví horoskop lásky na září

Lvi budou muset krotit své ego, aby se vyhnuli hádkám a problémům ve vztahu. Naslouchejte vašemu partnerovi a snažte se projevovat empatii. Nezadaní Lvi budou přitahovat ostatní jako magnet, mají tak příležitost vybrat si partnera podle svých představ.

Horoskop lásky na září pro Pannu

Panny budou během září cítit silnou potřebu projevovat svou lásku k partnerovi. Společné zájmy přinesou harmonii do vašeho vztahu. Nezadané Panny by měly hledat lásku mezi lidmi, kteří sdílí jejich zájmy.

Mohlo by se vám líbit

Znamení zvěrokruhu, která nikdy nesmíte zneužívat: Býk je bohem pomsty, Štír vám nikdy neodpustí

Než se rozhodnete někoho zneužít, ověřte si, jestli dotyčný nepatří k následujícím třem znamením. Ty si totiž vůbec nic nenechají líbit a jakékoliv bezpráví by se velmi rychle otočilo proti vám. A jak může potom vypadat ta spravedlivá odplata? Jedna rada je ale společná pro všechna tři znamení: těmto zrozencům nikdy neukazujte zbytečně svoje slabiny. Nikdy!
svetzeny.cz

Horoskop lásky na září pro Váhy

V září by měly být Váhy mimořádně upřímné, jelikož jedině tak předejdou velkým neshodám ve vztahu.  Nezaměřujte se však jen na vztah a nezanedbávejte své vlastní potřeby a přání. Nezadané Váhy budou přitahovat lidi s vysokou inteligencí a vědomostmi.

Štíří horoskop lásky na září

Štíry čeká měsíc plný vášně. Nyní je správný čas vyjádřit svá přání a potřeby a otevřeně si promluvit se svým partnerem. Zkuste do vztahu přinést nové způsoby komunikace či propojení. Pro nezadané Štíry se rýsuje příjemný romantický románek.

Horoskop lásky na září pro Střelce

Střelci se v tomto měsíci zaměří na společné cíle ve vztahu. Plánování společné budoucnosti posílí vaše pouto s partnerem.  Vneste do vztahu spontánní romantické okamžiky, které váš vztah osvěží. Nezadaní Střelci mohou očekávat velmi náhodné seznámení.

Horoskop lásky na září pro Kozorohy

Kozorohové budou potřebovat velkou dávku trpělivosti, aby udrželi harmonii ve svém vztahu. Nejdůležitější je dostatečná komunikace s partnerem, která vám pomůže vyřešit problémy a vyjasnit nedorozumění dřív, než by došlo k hádce. Snažte se více vcítit do vašeho partnera. Nezadaní Kozorohové se mohou těšit na nový vztah, který by mohl přerůst v dlouhodobý.

Horoskop lásky na září pro Vodnáře

Vodnáři by své partnery měli vzít na nějakou společenskou událost. Společné výlety a aktivity také přinesou svěžest do vztahu. Buďte otevření novým zážitkům. Nezadaní Vodnáři by mohli najít svou lásku u lidí, s nimiž sdílejí hluboké duchovní spojení.

Horoskop lásky na září pro Ryby

Ryby v září začnou přemýšlet o společné budoucnosti. Sdílejte se svým partnerem vaše představy a sny a dávejte najevo své emoce. Nezadané Ryby by mohly najít lásku u někoho, s kým si již dlouhou dobu rozumí.

Zdroj článku