Přejít k hlavnímu obsahu

Váš týden podle hvězd

Přečtěte si, co vás čeká v následujícím týdnu podle hvězd. Máte se na co těšit nebo raději budete obezřetní?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)
Důslední: Dotáhněte do konce sliby a úřední záležitosti, jinak vám to někdo spočítá i s úroky! Buď začnete plánovat změnu bydliště díky skvělé pracovní nabídce, anebo revitalizaci domácnosti. Váš šťastný den: pátek.

BÝK (21. 4. – 20. 5.
Mazaní: Vyluštíte i složitou křížovku či hádanku, poradíte si s drobnou závadou auta či v bytě, případné zkoušky zvládnete na výbornou. Pod kontrolou ale mějte žárlivost, nebude opodstatněná. Váš šťastný den: neděle.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.) 
Rázní: Ujasněte si priority a jednejte, neb každá neplánovaná, spontánní akce vám přinese něco pozitivního. Hlavně ukončete vztahy ve kterých se necítíte svobodní, neb  vám brání v rozletu. Váš šťastný den: úterý.  

RAK (22. 6. – 22. 7.) 
Kamarádští: Konečně začnete společensky žít, podnikatelé navážou užitečné kontakty. Nezapomínejte ale na skalní přátele, neb to budou oni, kdo se o vás postará po menší zdravotní indispozici. Váš šťastný den: čtvrtek.

LEV (23. 7. – 23. 8.)
Úspěšní: Buďte iniciativní při pracovních poradách. Jeden z mnoha skvělých nápadů urychlí vaši kariéru. Při učení dětí přitvrďte. Hrozí, že začnou vědomostně zaostávat za svými vrstevníky. Váš šťastný den: sobota.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)
Sebejistí: Vše co bude mít něco společného s cizinou, cestováním, studiem či právem, dopadne líp, než bude váš předpoklad. Žijete-li s rodiči, začnete plánovat či zařizovat vlastní domácnost. Váš šťastný den: pondělí.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)  
Zajištění: Buď získáte daňové přeplatky či sociální dávky, nebo vám lékař předepíše rehabilitační lázně. Pokud o vás někdo roznáší klepy, zjistíte autora a vyřídíte si to s ním jednou provždy. Váš šťastný den: úterý.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) 
Pohodoví: Po nedávné „karanténě“ si dopřejte s druhou polovičkou víc svoboda a občas někam vyrazte sólo. V žádném případě se nezadlužujte, vbrzku byste měli problém se splacením! Váš šťastný den: neděle.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) 
Vstřícní: Touží-li rodina po zvířecím kamarádovi, umoudříte se a malého chlupáče jim obstaráte. V diskusích budete přímočaří, ale velmi objektivní, takže vám půjdou na ruku i zavilí nepřátelé! Váš šťastný den: středa.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)   
Labilní: Držte se dál od negativních jedinců. Z jejich řečí by vás drapla deprese. Skvělou zprávou je, že se zamilují sólo jedinci a zadaní žijící odděleně začnou hledat společné bydlení. Váš šťastný den: pondělí. 

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)  
Dezorientovaní: Zapomeňte na nevěru, neriskujte s financemi ani při sportování. Jinak se připravíte o zásadní životní jistoty či fungující partnerství. Mnozí začnete trvale pracovat z domova.  Váš šťastný den: sobota.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)
Šikovní: Vše co vyrobíte vlastníma rukama bude přímo mistrovské dílo, což se týká i úprav v bytě či zahrady. Poučovat budete nuceni příbuzné a sousedy, neb zjistíte, že mají vědomostní mezery. Váš šťastný den: čtvrtek.

 

Lunární kalendář má pro vás na každý den radu, jak pečovat o tělu a čemu se vyhnout, kdy bude vhodné sekat trávu a jak se starat o rostliny a keře, abyste byli v souladu s rytmy přírody.  

 

☽                 ?            ☾             ?

dorůstající   úplněk    couvající  novoluní    

 

4.6. Čt

Na zahrádce můžete aplikovat postřik proti škůdcům, hnojit, a určitě nezapomeňte pořádně zalít nejen stromky, ale také záhoby se zeleninou. Naopak den není vhodný ke sběru bylinek a sestřih keřů.

Štír ♏ ☽

 

5.6. Pá

Protože bude probíhat penumbrální lunární zatmění, nepijte alkohol, začala by se bouřit játra. Před večerní koupelí masírujte jemným kartáčem zadeček a stehna, je to účinná prevence proti pomerančové kůži.  

Střelec ♐ ?   

 

6.6. So         

V podvečer si lehněte na záda, pokrčte nohy a kolena přetáčejte pomalu do stran. Cvik prospěje bederní páteři a kyčlím. Ostříhejte si nehty na nohou, z lýtek a podpaží odstraňte chloupky.  

Střelec ♐ ☾

 

7.6. Ne

Ráno a před spaním přidejte na zubní kartáček kapičku olejíčku tea tree, a čistěte zuby běžným způsobem. Prospěje to dásním i chrupu, neb je to účinná prevence proti tvorbě zubního kazu a paradontóze. 

Kozoroh ♑ ☾

 

8.6. Po

Nepodnikejte dlouhé túry, ani výlety náročným terénem, brzo by vám došel dech! Před spaním promněte lokty, kyčle a kolena kostivalovou mast. Má regenerační účinky na klouby a svaly.

Kozoroh ♑ ☾

 

9.6. Út

Na zahrádce se pusťte do likvidace plevele a posekejte trávu, bude pomalu dorůstat, což se týká i případných úprav živého plotu. Ke keřům a stromům přihrňte mulčovací kůru, udrží u kořenů vláhu.

Vodnář ♒ ☾

 

10.6. St

Budete-li nuceni delší dobu stát, podupávejte si, tím v nohách rozproudíte krev. Jinak nelze vyloučit křeče v lýtku. Máte-li problém s cévami nebo křečovými žilami, neopalujte se! 

Vodnář ♒ ☾